Літературний дайджест

03.05.2018|09:25|Gazeta.ua.

"Хочу підірватися разом з усіма продажними членами Шевченківського комітету" - Володимир Гарбуз

Художника Володимира Гарбуза 9 разів номінували на отримання Шевченківської премії. Її лауреатом він так і не став.

Про це він розказав кореспонденту Gazeta.ua./a> під час інтерв´ю.

"Доходив до третього туру і на цьому все закінчувалося. Ніколи через це не переймався. За роки незалежності ми так і не спромоглися створити власну державу. Наша країна всі ці 25 років була підконтрольна Москві. Яка користь з премії, яку вручали у таких умовах? Та й лауреатів визначають нечесно. Вірю, що то Господь оберігав мене від її отримання", - сказав Володимир Гарбуз.

"Коли дізнався, що мене хочуть номінувати вдесяте, попросив цього не робити. Зараз хочеться придбати вибухівки. Прийти і підірватися разом з усіма продажними членами Шевченківського комітету", - додав художник.

Володимир Гарбуз має майстерню у Дарницькому районі столиці. На вулиці любить виходити у чорному капелюсі.

"Коли гуляю містом, мене сприймають за іноземця. Завжди звертаються англійською мовою. Якось один каліка англійською мовою попросив милостиню. Простягнув йому 20 гривень. Сказав: "Я - місцевий", - поділився Гарбуз.

"Дівчата на вулиці крутяться біля мене постійно. Якось сидів на лавці у Маріїнському парку. Підійшла одна краля. Простягнула візитку: "Я работаю массажисткой. Могу вам сделать любой массаж". Відповів: "Цього не треба, а от намалювати вас я б не відмовився", - додав митець.



Додаткові матеріали

05.03.2012|22:55|Події
Виставка Володимира Гарбуза: ню та живопис (ФОТО)
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

18.04.2025|12:57
Під час обстрілу Харкова була пошкоджена книгарня «КнигоЛенд»
14.04.2025|10:25
Помер Маріо Варгас Льоса
12.04.2025|09:00
IBBY оголосила Почесний список найкращих дитячих книжок 2025 року у категорії «IBBY: колекція книжок для молодих людей з інвалідностями»
06.04.2025|20:35
Збагнути «незбагненну незбагнеж»
05.04.2025|10:06
Юлія Чернінька презентує свій новий роман «Називай мене Клас Баєр»
05.04.2025|10:01
Чверть століття в літературі: Богдана Романцова розкаже в Луцьку про книги, що фіксують наш час
05.04.2025|09:56
Вистава «Ірод» за п’єсою Олександра Гавроша поєднала новаторство і традицію
30.03.2025|10:01
4 квітня KBU Awards 2024 оголосить переможців у 5 номінаціях українського нонфіку
30.03.2025|09:50
У «Видавництві 21» оголосили передпродаж нової книжки Артема Чапая
20.03.2025|10:47
В Ужгороді представили книжку про відомого закарпатського ченця-василіянина Павла Мадяра


Партнери