Re: цензії

23.01.2021|Ганна Клименко-Синьоок
Опір локдауну, або Мандри в «поміжчасся» та «поміжпростор’я»
23.01.2021|Людмила Даниленко, кандидатка філологічних наук
Заглянути в СРСР і обов’язково повернутися
22.01.2021|Віра Марущак
Рядки, наповнені любов’ю
22.01.2021|Богдан Дячишин, Львів
«Я і є пам’ять»
22.01.2021|Ярослав Поліщук
Наші прекрасні шістдесяті (?)
Сила небайдужих
20.01.2021|Ірина Будзяк, Івано-Франківськ
Спішу до вас
18.01.2021|Валентина Семеняк
Маємо пам’ятати: у кожного з нас своя, наймиліша у світі «Загребля»
17.01.2021|Олександр Козинець
Добро, яке випромінює радість
17.01.2021|Ярослав Поліщук
Знаки часу

Re:цензії

14.11.2019|15:19|Уляна Гурбик

Зубси. Усмішка-це моя суперсила!

Мар´яна Кондзелка, Любомир Бегай, Світлана Різник. Зубси. Комікс. Львів: Ірбіс Комікси. 2019. – 48 с.

Як не крути, але за зубками потрібно доглядати щодня! Адже жити здорово – це здорово. І як іншим важливим речам, цьому потрібно вчитись змалечку! Однак це не завжди легко та просто – навчити малечу щоденному догляду. А якщо ще й сам не до кінця компетентний, і деколи лінуєшся чистити зуби щоденно, a стоматологів побоюєшся, то що залишається робити?

Видавництво «Ірбіс Комікси» довго думало над цим питанням – як усе підказати дітям і батькам, і вирішило цю проблему безболісно та ефективно! З’явився комікс «Зубси», де головні герої – веселі та смішні дитячі зубки Марка та Ані – самі розповідають усі секрети та таємниці легкого щоденного догляду!

У книжці представлено кілька ситуацій з реального життя, дійовими особами яких є Аня та Марко – друзі з дитинства. Події коміксу розгортаються на відпочинку у таборі, в кінотеатрі, на футболі, та, зрештою, у школі. Всі історії взяті з буденності, тому кожен читач може з легкістю провести паралель між собою та героями книги, що викличе ще більший інтерес до читання!

Паралельно у коміксі розвивається ще один сюжет зі справжніми пригодами, стражданнями, зрадою та сумнівами у житті дитячих зубчиків Марка та Ані – Зубсів. Саме вони виявляються головними героями книги!

Їхні друзі – цікаві та неповторні герої, як задумлива Мозочка, кмітливий Мозок і легковажний Язик. Не обійшлося і без супергероя – Капітана Блиска –  електричної щітки, котрий частенько рятує зубастий загін від зловіщого негідника Карієса та його команди мікробів.

Отож, впродовж усіх сюжетних ліній, веселі та страшенно балакучі Зубси частенько потрапляють у складні ситуації, бо Аня та Марко своїми щоденними і не корисними звичками люблять потурати злодієві Карієсу. І головним героям щоразу доводиться рятувати стан речей…

З одного боку смішні та веселі ситуації обов’язково залишать позитивні емоції після читання. А з іншого – мимоволі викличуть співчуття… І саме з цих легких та буденних історій, ненав’язливих балачок Зубсів читачі почерпнуть важливу та потрібну інформацію про щоденний догляд за зубами.

Що цікаво, автори книги також зібрали факти, які стосуються блискучої та здорової усмішки. Цікавинки, доповнені симпатичними та веселими ілюстраціями, супроводжують увесь комікс. Тут кожен, незалежно від віку, зможе знайти для себе важливу та корисну інформацію у доступній формі!

«Усмішка – це моя суперсила!»

Щоб з роками усмішка ставала все білішою та міцнішою, про неї потрібно піклуватися, а інколи навіть боротися! І хто, як не ми – дорослі, знаємо, як складно дотримуватися щоденних правил догляду за зубами, а ще складніше – донести це до дітей! Часто ми думаємо, що тема зубів є нецікавою та нудною, хоча і важливою! Але справа зовсім не у цьому, тут  головне –  знайти формат, який би зацікавив. Висвітлення теми у форматі коміксу є справжньою знахідкою!

Проект комікс «Зубси» підтримав Український Культурний Фонд, оскільки у книзі висвітлено актуальну тема для будь-якого покоління.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери