Re: цензії

10.01.2019|Ігор Скрипник, письменник, журналіст
Сторіччя закривавленого листопада
08.01.2019|Ольга Полевина, м. Кропивницький
Не бійтесь негідників. Убийте Антиципатора
06.01.2019|Вадим Василенко, кандидат філологічних наук
«Приватний апокаліпсис»: хроніка окупації крізь скельця калейдоскопа
06.01.2019|Сергій Синюк
Геній в целофані
05.01.2019|Ярослав Поліщук
Відлуння далекого раю
04.01.2019|Ігор Зіньчук
Як стати щасливим?
03.01.2019|Богдан Дячишин, Львів
Бесіди Богдана Залізняка
02.01.2019|Валентина Житковська
Про силу духу від Алли Рогашко
Розшифровуючи код Уласа Самчука
Кольорове життя свина

Re:цензії

04.01.2019|19:53|Ігор Зіньчук

Як стати щасливим?

Барбара Шер. "Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку". -Х: "Клуб сімейного дозвілля", 2018 - 287 с.

Книжка буває особливою, тим паче, якщо виграєш її в ефірі однієї із радіопрограм про читання. Саме так на моїй полиці з´явився мотиваційний бестселер Барбари Шер "Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку". 

В книзі описано десять простих зрозумілих послідовних уроків, вправ, які допоможуть подивитися на проблеми та складні життєві ситуації під іншим кутом зору. Прочитавши книгу,  можна дійти висновку, що "справді щасливими вас може зробити лише заняття улюбленою справою - і нічого більше". 

Книга допомагає зрозуміти, чого ви насправді хочете від життя?, як досягати реальних поставлених цілей?, як відшукати внутрішню мотивацію для руху до тієї мети, яка є для Вас найважливішою?.

Барбара Шер - американський психотерапевт, консультант із питань вибору кар`єри, авторка кількох мотиваційних книжок, радіоведуча -  у своїй книзі спілкується із читачем в довірливій манері, без нудних повчань та моралізаторства. Мені було цікаво спробувати зробити запропоновані вправи і перевірити, чи дійсно "працюють" ці принципи на практиці. Наприклад, вправа "Контрольний список емоцій" допомагає краще зрозуміти, що Ви відчуваєте?, що заважає рухатися вперед, хай мінімальними кроками, які є доступними для Вас саме зараз. А "Колода бажань" допомагає сформувати конкретну мету і кроки, які необхідні для її успішної реалізації.

Цілком погоджуюся з твердженням письменниці про те, що "лише зрозумівши власні почуття, ви не схибите й не проживете власне життя згідно з уявленнями інших". Письменниця радить наполегливо прислухатися до себе, адже те, що Вам до вподоби найбільше, те, "до чого ви маєте хист" і є вашим покликанням, талантом, який неодмінно варто розвивати. 

Читаючи книгу, постійно виникає бажання спробувати вести щоденник, з´являються конкретні цілі, плани стосовно роботи, яких точно можна досягти, тому що Ви зрозумієте свій подальший шлях. На думку авторки,"Знайти свій шлях ви маєте самотужки. Жодна інша людина не знає, куди вам слід прямувати, бо жодна людина не здатна зрозуміти ваші почуття".

На моє переконання, найдієвішим рецептом досягнення результату у будь - якій справі є таке твердження письменниці: "Можливо, ви не завжди здатні робити те, що повинні, та ви повинні робити те, на що здатні".

Книга стане надійним помічником для усіх, хто прагне подолати зневіру, знайти для себе додаткову мотивацію, щоб не здаватися, а навпаки, боротися і жити далі попри всі труднощі та перепони, з якими стикаємося у повсякденному житті. 

З книгою у вас стане менше сумнівів і, можливо, з´явиться шанс позбутися нав´язливого відчуття провини перед іншими. Саме відчуття провини є найбільш руйнівним для душі, адже воно здатне затьмарити свідомість, раціональне мислення і може стати причиною затяжної депресії і  розчарування у житті та власних можливостях.

Відкривши книгу, ви точно отримаєте шанс на інше сприйняття себе, власного призначення у світі. А ще Вам вдасться знайти власний, не розкритий, талант до нової професії, який вже є у вашій душі і чекає, аби ви відшукали саме його. Скористатись цією можливістю - найкращий вибір напередодні Різдва, коли віра в дива народжується в серці кожного.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери