Re:цензії

19.06.2018|07:55|Тетяна Безушко-Граб

Краща за гойдалки

Хто наступний? Відгадай-но, хто! Х: Видавництво Vivat. 2018, - 32 с.

Придбавши цю книгу, ми не дочекались часу, коли прийдемо додому, і відкрили її у парку на дитячому майданчику. Книжка одразу ж одержала своє "Ого", "Ух ти!" і "Клас". Ми на весь майданчик (дивно, що до нас не підбігли інші дітлахи) «розглядали» малюнки, тицяючи пальчиками в яскраві ілюстрації, вгадували хто наступний і, реготали, коли помилялись.

У мене двоє маленьких дітлахів: сину — 5 років, а донечці — 2,5, та вони обоє з однаковим захопленням відповідали на мої запитання, знайомились із невідомими їм тваринками, торкались глянцевих сторінок цієї неймовірної книжки. А оскільки текст не важкий і букви великі — то ми із сином змогли й дещо прочитати. Щось він сам, а щось за допомогою мене.

Допоки не була перегорнута остання сторінка ми не пішли на гойдалки та гірки. Книжка гарна, цікава та повчальна, підходить як для найменших малюків, так і для діток 5-7 років.

Книжка розвиває увагу, уяву, фантазію, спостережливість, знайомить із досі незнайомими тваринами та закріплює знання живої природи. Усе це ніколи не буде зайвим, якщо ви маєте вдома малюка.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери