Новини

03.12.2019|18:16|Буквоїд

Євген Нахлік. «Іван Котляревський у рецепції Івана Франка»

У монографії, яка започатковує нову видавничу серію Інституту Івана Франка НАН України «Іван Франко і діячі української культури, науки та мистецтва (ХІХ — початок ХХ століття)», уперше всебічно й системно розглядається Франкова рецепція творчості І. Котляревського — поетична і наукова (інтердисциплінарна), а також Франкове висвітлення літературного наслідування, видавничої історії, освітнього вивчення, наукового осмислення і театрального та живописного освоєння творів першого класика нової української літератури в Галичині та на Наддніпрянщині.

Простежено знакові паралелі, відмінності й контрасти між окремими творами обох письменників («Наталка Полтавка» — «Украдене щастя»; «Енеїда» — «Лис Микита», «Мойсей»). Подано неперевершені тексти поетичної котляревськіани І. Франка.

Для науковців, викладачів і студентів — філологів, театрознавців, істориків, працівників сфери культури, учителів та школярів, усіх, хто цікавиться українським класичним письменством, історією визвольних змагань. 

Нахлік, Є. К. Іван Котляревський у рецепції Івана Франка : До 250-річчя від дня народження першого класика нової української літератури / Євген Нахлік; наук. і літ. ред. Оксана Нахлік ; НАН України. ДУ «Інститут Івана Франка». Львів, 2019. 191, [1] с.: іл. Серія «Іван Франко і діячі української культури, науки та мистецтва» (ХІХ — початок ХХ століття). Випуск І.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери