Новини

26.06.2018|15:43|Буквоїд

Богдан Береза. «Hometend. Люди і долі...»

У 2016 році в тернопільському видавництві «Джура» побачив світ духовний роман-есей у щоденниках Богдана Берези «Homesick. Той, що сумує за домом», який викликав широкийчитацький інтерес, а заразом – і схвальні відгуки в літературній періодиці.

У ньому автор, який кілька років жив у «столиці світу» –  Нью-Йорку,  розповів читачеві довірливо й щиро  про свої «труди і дні» у річищі духовних устремлінь, а також про життя  за океаном українських заробітчан. І все це – на тлі  добре вирисуваного реалістичного портрета сучасної Америки, якою її побачив автор з висоти свого життєвого досвіду…

«Hometend: люди і долі» –  це продовження попереднього роману-есею, друга книга, яку, як  сам автор говорить, він написав  «на замовлення» … своїх читачів.

Працюючи в Нью-Йорку останній рік (під час своєї майже десятирічної «американської одіссеї») хомотентом, тобто доглядаючи стареньких людей, які  емігрували в Америку з колишнього СРСР, Богдан Береза щодня, сторінка за сторінкою, прочитував їхні життєві історії. Такі різні, такі  по-своєму неповторні. Словом… люди і долі, як сказано у назві  твору.

Друга книга Богдана Берези  за жанром  – також роман-есей. У  ньому  людські історії тісно переплетені з духовними шуканнями автора в дорозі до себе… І ця дорога, як побачить вдячний Читач, справді цікава й неповторна – нагадує вона чимось навіть символічний  плин ріки в Маланюкових «берегах краси»… 

Богдан Береза. Hometend. Люди і долі... Тернопіль: Джура, - 2018. - 176 с.

 

 

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери