Буквоїд

Богдан Береза. «Hometend. Люди і долі...»

26.06.18 15:43 / Буквоїд
У 2016 році в тернопільському видавництві «Джура» побачив світ духовний роман-есей у щоденниках Богдана Берези «Homesick. Той, що сумує за домом», який викликав широкийчитацький інтерес, а заразом – і схвальні відгуки в літературній періодиці.
У ньому автор, який кілька років жив у «столиці світу» –  Нью-Йорку,  розповів читачеві довірливо й щиро  про свої «труди і дні» у річищі духовних устремлінь, а також про життя  за океаном українських заробітчан. І все це – на тлі  добре вирисуваного реалістичного портрета сучасної Америки, якою її побачив автор з висоти свого життєвого досвіду… «Hometend: люди і долі» –  це продовження попереднього роману-есею, друга книга, яку, як  сам автор говорить, він написав  «на замовлення» … своїх читачів. Працюючи в Нью-Йорку останній рік (під час своєї майже десятирічної «американської одіссеї») хомотентом, тобто доглядаючи стареньких людей, які  емігрували в Америку з колишнього СРСР, Богдан Береза щодня, сторінка за сторінкою, прочитував їхні життєві історії. Такі різні, такі  по-своєму неповторні. Словом… люди і долі, як сказано у назві  твору. Друга книга Богдана Берези  за жанром  – також роман-есей. У  ньому  людські історії тісно переплетені з духовними шуканнями автора в дорозі до себе… І ця дорога, як побачить вдячний Читач, справді цікава й неповторна – нагадує вона чимось навіть символічний  плин ріки в Маланюкових «берегах краси»…  Богдан Береза. Hometend. Люди і долі... Тернопіль: Джура, - 2018. - 176 с.      
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/books/2018/06/26/154330.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.