Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

28.06.2017|22:24|Буквоїд

Даніель Ґлаттауер. "Північний вітер"

Перша книжка серії сучасної прози «Перехрестя» — бестселер-мільйонер, продажі якого перевищили 3,5 млн. примірників.

 

 

Еммі Ротнер  намагається електронною поштою відмовитися від передплати журналу Like, але через помилку в адресі її лист потрапляє до пана Лео Ляйке, який відповідає їй із ввічливості. Між ними починається незвичайне листування, яке можливе лише між двома цілковито незнайомими людьми. Та незабаром постає важливе питання: а коли ж  відбудеться особиста зустріч «у реалі»? Утім, це питання бентежить обох настільки, що з його вирішенням вони воліють не поспішати, відкладаючи його до кращих часів. До того ж Еммі щаслива у шлюбі. А Лео оговтується від невдалих і болісних стосунків. То чи зможуть почуття, виплекані у віртуальному світі, пережити зустріч у реальному? І що далі, якщо так? 

Даніель Ґлаттауер — австрійський письменник, у минулому — журналіст. Упродовж 20 років був редактором розділу фейлетонів і судових репортажів національної щоденної газети Der Standard. Здобув популярність завдяки колонці на першій шпальті газети, де він у гумористичній формі говорив про актуальні проблеми.

Автор одинадцяти виданих книжок, найвідоміші з яких — роман «Північний вітер» та його продовження «Усі сім хвиль». Ці його твори перекладено на 40 мов, продано понад 4 мільйони примірників, адаптовано для радіо, телебачення, театру та кіно. Також «Північний вітер» номінувався на Німецьку книжкову премію.

Даніель Ґлаттауер. Північний вітер / Ґлаттауер, Даніель; Переклад: Ірина Савюк; Обкладинка: Михайло Євшин — Львів: Кальварія, 2017. — 192 с.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери