
Re: цензії
- 18.08.2025|Володимир Гладишев«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
- 12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПолтавська хоку-центричність
- 07.08.2025|Ігор ЧорнийРоки минають за роками…
- 06.08.2025|Ярослав ПоліщукСнити про щастя
- 06.08.2025|Валентина Семеняк, письменницяЧас читати Ганзенка
- 16.07.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаПравда про УПА в підлітковому романі Галини Пагутяк
- 10.07.2025|Дана Пінчевська"Щасливі ті люди, природа яких узгоджується з їхнім родом занять"
- 10.07.2025|Володимир СердюкАнтивоєнна сатира Володимира Даниленка «Та, що тримає небо»
- 27.06.2025|Ірина Фотуйма"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
Видавничі новинки
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
- Мар’яна Копачинська. «Княгиня Пітьми»Книги | Буквоїд
- "Моя погана дівчинка - це моя частина"Книги | Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Аталанта"Проза | Буквоїд
- Вероніка Чекалюк. «Діамантова змійка»Проза | Буквоїд
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
Новини
Бестселер 2016 року “Оригінали. Як нонконформісти рухають світ” виходить українською
У середині липня у продажу з’явиться новинка від видавництва ТАО “Оригінали. Як нон-конформісти рухають світ” Адама Ґранта. Книга доступна ексклюзивно в онлайн-книгарні Yakaboo.ua. Наразі відкрито Yakaboo.ua/ua/originali-jak-nonkonformisti-ruhajut-svit.html" target="_blank">попереднє замовлення на книжку за зниженою ціною.
Адам Ґрант – один із 25 найвпливовіших мислителів світу у сфері менеджементу та управління людьми. Чотири роки поспіль він очолював рейтинг найпопулярніших викладачів Вортонівської бізнес-школи, входить у світовий Топ-40 найкращих викладачів бізнесу до 40 років. Ґрант консультує Google, Національну футбольну лігу США, ООН, Світовий економічний форум, Військово-морські сили США, компанії Johnson&Johnson, Goldman Sachs, Disney, Pixar, а також проводить спеціальні виступи для них, пише авторські колонки на теми праці та психології для New York Times.
Оригінальне видання вийшло у США у лютому цього року. Для видавництва ТАО книжку переклав Андрій Бондар, з текстом працювали редакторки Анна Процук та Мирослава Прихода. У передмові Шерил Сендберґ описала “Оригінали” як “одну з найважливіших і найзахопливіших книжок, які мені доводилось читати”. Forbes вніс “Оригінали” у перелік 16 бізнес-книжок, які варто прочитати у 2016, а Wired – у десятку найперспективніших книжок року.
У своїй попередній роботі "Давати і брати" Адам Ґрант не лише запровадив нову знакову парадигму успіху, але також зарекомендував себе як один з найбільш переконливих і провокативних лідерів свого покоління. В "Оригіналах" він знову пише про те, як зробити свій кращим, тількитепер з погляду становлення особистостей: обираючи тих, хто просуває нові ідеї та цінності, що йдуть всупереч правилам, постають проти конформізму і відкидають застарілі традиції. Як ми можемо витворювати нові ідеї, стратегії та практики, не вдаючись до ризику?
“Оригінали” - це добрий тренажер критичного мислення і чудовий приклад ефекту “А-га!”: деякі висновки Ґранта видаються очевидними, тільки ось вже після того, як їх прочитаєш. Він дуже стримано і спокійно підважує наше захоплення ексцентричністю визначних людей і показує раціональний, часом буденний, бік великих відкриттів, гучних успіхів й епохальних зламів”, - говорить видавець Оксана Форостина.
"Оригінали..." - це захопливе, повчальне читання, яке допоможе вам не лише усвідомити свої власні унікальні переваги, але також знайти у собі сили, аби кинути виклик усталеному погляду і втілити у життя свій власний. Використовуючи дивовижні дослідження і цікаві приклади, Адам Грант блискуче показує нам, як відстоювати нові ідеї, руйнувати стійкі міфи, які тримають нас на місці і змінити не лише наше життя, а й наш світ”, - Аріанна Хаффінгтон, одна із засновників і головна редакторка The Huffington Post та автор книги "Процвітання".
“Оригінали” - збірка ключів і підказок для тих, хто готовий змінювати себе і не відступає, коли треба змінювати світ.
Більше про книжку https://www.facebook.com/originals.tao/
Перша книжка видавництва ТАО “Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє” вийшла у грудні 2015 року й одразу стала бестселером. Увесь перший наклад було продано протягом трьох місяців, загалом видано 4200 примірників. Метою видавництва є забезпечення українських читачів якісним свіжим нон-фікшном.
Коментарі
Останні події
- 20.08.2025|19:33«А-ба-ба-га-ла-ма-га» видало нову книжку про закарпатського розбійника Пинтю
- 19.08.2025|13:29Нонфікшн «Жінки Свободи»: героїні визвольного руху України XX століття крізь погляд сучасної військової та історикині
- 18.08.2025|19:27Презентація поетичної збірки Ірини Нови «200 грамів віршів» у Львові
- 18.08.2025|19:05У Львові вперше відбувся новий книжковий фестиваль BestsellerFest
- 18.08.2025|18:56Видавнича майстерня YAR випустила книгу лауреата Малої Шевченківської премії Олеся Ульяненка «Хрест на Сатурні»
- 18.08.2025|18:51На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2025»
- 17.08.2025|11:36«Книжка року’2025». ЛІДЕРИ ЛІТА. Номінація «ВІЗИТІВКА»
- 16.08.2025|08:45«Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Дитяче свято»
- 15.08.2025|07:22«Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Обрії»
- 14.08.2025|15:07На BestsellerFest Юлія Чернінька презентує трилер «Бестселер у борг»