Електронна бібліотека/Проза
- Любити словомЮрій Гундарєв
- КульбабкаЮрій Гундарєв
- Білий птах з чорною ознакоюЮрій Гундарєв
- Закрите небоЮрій Гундарєв
- БезжальноЮрій Гундарєв
- Людському наступному світу...Микола Істин
- СЦЕНИ З ПІДЗЕМЕЛЛЯАнатолій Дністровий
- СЦЕНИ З ПІДЗЕМЕЛЛЯАнатолій Дністровий
- Пізно ввечері, майже поночі...Сергій Жадан
- Поетичні новиниМикола Істин
- Настя малює не квіткуПавло Кущ
- БубликПавло Кущ
- Серцем-садом...Микола Істин
- коли надто пізно ти знаєш що мало любив...Анатолій Дністровий
- LET ME GОOKEAN ELZY
- Конвертуй світлосутність поезії в душах...Микола Істин
- де я тебе розлив...Сергій Осока
- "Рейвах" (уривок з роману)Фредерік Верно
- Стільки людей поховано у пустелі...Олег Короташ
- Можеш забрати в мене трохи страху?Сергій Жадан
- Далі стоятимеш там, де завжди і була...Катерина Калитко
- Після снігуОксана Куценко
- Спочатку поет жив в життєпросторі світла...Микола Істин
- Буде час, коли ти...Сергій Жадан
- Буде злива початку світу, і підніметься Рось...Катерина Калитко
- І не вистачить сонця, аби все освітитиСергій Жадан
- отак прокинутися від вибуху...Павло Коробчук
- посеред ночі під час важкого кашлю...Анатолій Дністровий
- з міста, якого немає, не доходять новини...Галина Крук
- Велика годинникова стрілкаСергій Жадан
- Вечірня школаДмитро Лазуткін
- Оповита сном (THE SLEEPER)Едгар По
- Нас не вчили жити в такому, і ми вчимося, як можемо...Катерина Калитко
на спробу вивільнитись від рутинної роботи. Вони виявили зміст сигналів, але вибрали найпростіші пояснення. Сем подумав: “А що власне мені більше за всіх потрібно? Директиву виконав, начальству про ці сигнали доповів, і навіть наполіг, щоб їх передали на подальше вивчення, і, коли буду опиратися ходу подій далі, то це можуть неправильно зрозуміти. Ладно. Поки що почекаю. Хай усе буде як буде.”
;
;
/*-------------------------------------8------------------------------------*/
;
— Весь тиждень ми напружено працювали, — відкрив чергову оперативну нараду Вадим. — Час підбити перші проміжні підсумки роботи по вивченню зміни поведінки… біороботів. Почну із себе. Я почав із питань перепрограмування. Маю на увазі не тільки відому роботу доктора Довженка по так названому кодуванню алкоголіків та курців у нашій країні. Нагадаю також про відомі вам експерименти з величезними телевізійними аудиторіями за часів перебудови. Як би там не було, але певний ефект був. Хоча цей вплив, здається, більше відноситься до проявів масового гіпнозу, однак можна зробити попередній висновок: вплив на об’єкт іде через аудіо- та візуальний канали сприйняття.
Він розвів руками, показуючи, що його коротка доповідь закінчена.
— Робота з біополями поки що залишається на рівні пошуку достовірних матеріалів, — розпочав Віктор. — Є інформація про розвідку місць для колодязів за допомогою горіхового прутика в якості підсилювача біоенергії. Тобто робота в цьому напряму не припиняється, але, гадаю, перспективним може виявитись напрям впливу безпосередньо на мозок. Не виключено, що доведеться проводити дослідження на тваринах. Спертись на дослідження Пирогова, Сєченова та інших дослідників.
;
/*Пирогов Микола (1810-1881) — видатний хірург, анатом і педагог.
Сєченов Іван (1829-1905) — видатний природознавець, мислитель-матеріаліст, основоположник науково-природничого напряму в психології.*/
;
Він подивився на інших і його погляд зупинився на Вадимі.
— Ось Вадик згадував про експеримент із щуром пов’язаний із зоною задоволення. Висновок: при певних умовах сенс життя біоробота концентрується виключно на отриманні задоволення. У мене поки що все.
— Тобто виходить так, що Сашкове припущення про “відчуття глибокого задоволення” починає підтверджуватись, — узяв слово Анатолій. — Доповім про “хімічний напрямок” пошуків. Усім нам безпосередньо відомий вплив алкоголю на процеси мислення...
Хлопці посміхнулись та переглянулись між собою. Кожен пригадав відому кожному з них подію, яка відбулась у недалекі студентські роки, коли вони були на сільськогосподарській практиці і якось ввечері заскочили до місцевого магазину, купили декілька пляшок дешевого вина та пішли до посадки трохи відпочити. А там уже були їхні однокурсники з горілкою.
;
/*Посадка — лісові, садові насадження вздовж шляхів, або захисна смуга з дерев, що поділяє поля.*/
;
Зустрілись, як водиться, побалакали та намішали такого, що не могли згадати всього, що тоді було. Ні, нічого поганого з ними не трапилось, але до кінця всіх подій того вечора жоден із них докладно розповісти не міг…
— Наркотичні речовини можуть повністю змінити сприйняття реальності у об’єкта, — продовжив Анатолій. — Деякі гази можуть змусити безпричинно веселитись. Але вплив хімічних речовин продовжує дію лише на деякий час. Але є дані про, наприклад, алкалоїди ріжку, дія яких може залишатися досить стійкою, причому перемежається з моментами, так би мовити, “просвітлення”.
;
/* Ріжок — паразитичний гриб, містить алкалоїди-галюціногени.*/
;
Усім вам відомі дані впливу на людину… і на біороботів психотропних речовин. Але попередній висновок поки що не дуже втішний: хімічний напрямок може бути використаний поки що у ролі каталізатора при перепрограмуванні. Підкреслюю: це лише попередній висновок.
— Я бачу, Сашку здається, що я зарано здаюсь, — Анатолій побачив заперечуючий рух Олександра. — Але, повторюю, це тільки попередній висновок і вивчення матеріалів у цьому напрямку буде продовжуватись.
Анатолій закінчив доповідати і подивився на Сашка, немовби, таким чином передаючи йому чергу.
— Моя черга, — ніби почувши його думку, сказав Сашко. — Я зробив невеличкого передавача та спробував поляризувати сигнали радіохвильового діапазону. За відсутністю лабораторних мишей випробовував кота Ваську: ви бачили я його приніс із дому саме заради цього. Скільки риби довелось скормити рудому злодюзі, щоб сидів на місці!
Усі подивились на стілець біля комп’ютера, на якому мирно спав Васька. Тим часом Олександр продовжив:
— Я направляв на нього слабке випромінювання. Спробував впливати і на себе: записав на плівку команду “заплющити очі” на нормальній, уповільненій та прискореній швидкості. Ці досліди я зробив можна сказати автоматично, для перевірки. Адже велика кількість радіохвиль оточує кожного з нас без практичного впливу. Вже згадувалось про випадок із напівпровідниковими пломбами. Зрозуміло, що цей шлях не може бути визначеним… Ось Толик подумав, що я хотів
Останні події
- 11.11.2024|19:2715 листопада у Києві проведуть акцію «Порожні стільці»
- 11.11.2024|19:20Понад 50 подій, 5 сцен, більше 100 учасників з України, Польщі, Литви та Хорватії: яким був перший Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
- 11.11.2024|11:21“Основи” вперше видають в оригіналі “Катерину” Шевченка з акварелями Миколи Толмачева
- 09.11.2024|16:29«Про секс та інші запитання, які цікавлять підлітків» — книжка для сміливих розмов від авторки блогу «У Трусах» Анастасії Забели
- 09.11.2024|16:23Відкриття 76-ої "Книгарні "Є": перша книгарня мережі в Олександрії
- 09.11.2024|11:29У Києві видали збірку гумору і сатири «СМІХПАЙОК»
- 08.11.2024|14:23Оголосили довгий список номінантів на здобуття Премії імені Юрія Шевельова 2024 року
- 30.10.2024|14:38У просторі ПЕН відбудеться зустріч із письменницею Оксаною Мороз у межах Кіноклубу Docudays UA
- 30.10.2024|13:4410 причин відвідати Фестиваль “Земля Поетів” у Львові 9-10 листопада
- 28.10.2024|13:51Оголошено довгі списки Книги року ВВС-2024