
Re: цензії
- 27.06.2025|Ірина Фотуйма"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
- 25.06.2025|Віктор ВербичПро що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
- 25.06.2025|Ігор ЗіньчукБажання вижити
- 22.06.2025|Володимир ДаниленкоКазка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
- 17.06.2025|Ігор ЧорнийОбгорнена сумом смертельним душа моя
- 13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаЗвичайний читач, який став незвичайним поетом
- 12.06.2025|Ігор Зіньчук«Європейський міст» для України
- 07.06.2025|Ігор ЧорнийСни під час пандемії
- 03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськКаміння не мовчить: контур герменевтики
Видавничі новинки
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Аталанта"Проза | Буквоїд
- Вероніка Чекалюк. «Діамантова змійка»Проза | Буквоїд
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Електра"Книги | Буквоїд
- Павло Шикін. "Пітон та інші хлопці"Книги | Буквоїд
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
Події
Видавці розшукують «нового Стіга Ларссона»
У розпал відпускного сезону, коли збільшився попит на книги розважальних жанрів, американські книготорговці зіткнулися з проблемою - покупцям потрібно «щось, схоже на детективи Ларссона».
У травні в США почала продаватися третя і остання книга феноменально популярної трилогії Стіга Ларссона «Міленіум» - «Дівчина, яка розворушила осине гніздо». Як повідомляє газета The New York Times, продажі всіх книг трилогії в США вже перевищують 6 мільйонів примірників. Раніше книги Ларссона були визнані найпопулярнішими бестселерами в Європі в 2009 році.
Детективи авторів родом зі Скандинавії давно користуються популярністю у шанувальників жанру, але навіть такі автори бестселерів, як, наприклад, швед Хеннінг Манкелль дотепер в США були практично не відомі. Тепер же в книжкових магазинах їхні книги посіли своє місце на полицях поруч з трилогією «Міленіум» , рекомендуються продавцями як «схожі на детективи Ларссона» і охоче розкуповуються. У березні один з романів Манкелля вперше з´явився в списку бестселерів у твердій обкладинці за версією The New York Times . Деякі книгопродавці виділяють окремі секції для скандинавських детективів, резонно припускаючи, що багато видавців активно приступили до пошуків «свого Стіга Ларссона» , тому варто заздалегідь підготуватися до напливу літературної продукції авторів зі Скандинавії.
І вони не помиляються. У Minotaur Books, підрозділі Macmillan, восени побачить світ роман ісландця Арнальдура Індрідасона «Hypothermia». Цільовою аудиторією книги прямо вказані шанувальники Ларссона. Knopf нещодавно придбали права на три книги норвежця Джо Несбо. У вересні в Pantheon планується вихід книги шведа Лейфа Перссона «Between Summer´s Longing and Winter´s End». Видавництво Pegasus Books забезпечило американський дебют Каміллі Лакберг, одній із найпопулярніших письменниць Швеції , чия книга «The Ice Princess» побачила світ у США в середині червня.
Інформація: pro-books.ru
На фото: Стіг Ларссон
Фото: www.xronika.az
Додаткові матеріали
- Итоги года: книги, которые мы покупаем
- Детектив без правил
- Книжные бестселлеры 2010 года: промежуточные итоги
- Бестселлеры Стига Ларссона продолжают собирать рекорды
- Бумажный гаджет
- Стіг Ларссон. «Дівчина з татуюванням дракона»
- Книга Ларссона в електронному форматі зробила прорив
- Книжкова торгівля Британії підрахувала збитки за весну
- У Великобританії оголосили список книжок, які найчастіше купують на Різдво
- Названо найпопулярнішого європейського письменника
Коментарі
Останні події
- 01.07.2025|21:38Артур Дронь анонсував вихід нової книги "Гемінґвей нічого не знає": збірка свідчень про війну та життя
- 01.07.2025|18:02Сергію Жадану присуджено австрійську державну премію з європейської літератури
- 01.07.2025|08:53"Дикий Захід" Павла Казаріна тепер польською: Автор дякує за "довге життя" книги, що виявилась пророчою
- 01.07.2025|08:37«Родовід» перевидає «З країни рижу та опію» Софії Яблонської
- 01.07.2025|08:14Мартин Якуб презентував у Житомирі психологічний детектив "Гріх на душу"
- 01.07.2025|06:34ТОП-10 книг ВСЛ за червень 2025 року
- 01.07.2025|06:27Українська письменниця Євгенія Кузнєцова у лонглисті престижної премії Angelus
- 29.06.2025|13:28ВСЛ оголосило передзамовлення на книжку Юлії Чернінької "Бестселер у борг"
- 26.06.2025|19:06Дмитро Лазуткін став лауреатом літературної премії імені Бориса Нечерди
- 26.06.2025|14:27Роман, що повертає емпатію: у Луцьку вийшла книжка Костянтина Коверзнєва