Re: цензії

18.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Нотатки мемуарного жанру
17.12.2024|Оксана Тебешевська, заслужений учитель України, письменниця
Володимир Качкан: «З того слова насію довічних пісень…»
14.12.2024|Валентина Семеняк, письменниця
Ключ до послань
10.12.2024|Ігор Зіньчук
Свобода не має ціни
01.12.2024|Ігор Зіньчук
Томас Манн „Будденброки” – роман–сага про занепад однієї родини
20.11.2024|Михайло Жайворон
Слова, яких вимагав світ
19.11.2024|Тетяна Дігай, Тернопіль
Поети завжди матимуть багато роботи
19.11.2024|Олександра Малаш, кандидатка філологічних наук, письменниця, перекладачка, книжкова оглядачка
Часом те, що неправильно — найкращий вибір
18.11.2024|Віктор Вербич
Подзвін у сьогодення: художній екскурс у чотирнадцяте століття
17.11.2024|Василь Пазинич, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Діалоги про історію України, написану в драматичних поемах, к нотатках на полях
Головна\Події\Фестивалі

Події

13.10.2013|10:36|Буквоїд

«Азбукове Королівство Магів і Янголів». Програма на 13 жовтня

Пропонуємо програму ІV Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» на 13 жовтня.

11.00-12.00

Зала 3

Презентація сімейного часопису «Жила». 

 

12.00-13.00

Зала 1

 

Майстер-клас «Музейна папірня» На майстер-класі Ви дізнаєтесь про історію виникнення паперу, познайомитесь з процесом його виготовлення, і, звичайно, зможете зробити папір власними руками

Майстер-клас «Фестивальна листівка» Використовуючи природні матеріали та різноманітні види паперу (у тому числі й ручного литва) , Ви зможете виготовити чудову листівку

Майстер-клас «Арткнига»Тут Ви маєте можливість власноруч виготовити арткнигу, познайомитись із мистецтвом витинанки і застосувати його, як графічну техніку. Свій витвір Ви зможете забрати із собою і долучити його до власної бібліотеки

 

12.00-13.00

Зала 2

 

Майстер-клас з каліграфії проводить Галина Карпінчук

 

12.00-13.00

Зала 4

Марія Морозенко, Надія Гуменюк та Володимир Лис презентують: «Смачне читання» - «Волинська кухня»

 

12.00-13.00

Зала 5

 Роман Скиба та Тетяна Денисенко презентують книгу «Із життя хитрих слів»

Роман Скиба – член НСПУ, один з авторів всеукраїнських дитячих видань «Ангелятко» та «Ангеляткова наука».Ініціатор і шеф-редактор Богемного Вістника «Культреванш». Додатково до літературного амплуа відомий як продюсер мистецьких проектів.

12.30-13.30

Зала 3

Ґете-Інститут представить літературний клуб для дітей «Давай читати разом»

 

13.00-14.00

Зала 1

Майстер-клас «Мра мурування» із декоративного оздоблення книги проведуть Ірина Боса та Ангеліна Золота. Тут ви дізнаєтесь один із давніх способів оформлення книжкової обкладинки та створите власну.

13.00-14.00

Зала 2

Майстер-клас «Музейна папірня» На майстер-класі Ви дізнаєтесь про історію виникнення паперу, познайомитесь з процесом його виготовлення, і, звичайно, зможете зробити папір власними руками

Майстер-клас «Фестивальна листівка» Використовуючи природні матеріали та різноманітні види паперу (у тому числі й ручного литва) , Ви зможете виготовити чудову листівку

Майстер-клас «Арткнига»Тут Ви маєте можливість власноруч виготовити арткнигу, познайомитись із мистецтвом витинанки і застосувати його, як графічну техніку. Свій витвір Ви зможете забрати із собою і долучити його до власної бібліотеки

Майстер-клас «Скрипторій» На майстер-класі Ви дізнаєтесь про історію виникнення абетки; про типи давнього письма – устав, півустав, скоропис; про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги.

 

13.00-14.00

Зала 4

Презентація другої книжки дилогії Марії Морозенко про Івана Сірка - «Іван Сірко, Славетний Кошовий»Видавництво Старого Лева») Ця книжка є продовженням попередньої повісті «Іван Сірко великий характерник». У другій частині історії розповідається про  духовне зростання отамана Івана Сірка. У презентації бере участь Тарас Компаніченко.

 Марія Морозенко – поетеса, керівник та ведуча культурологічної студії «Духовність української родини» при Національному музеї літератури; лауреат конкурсів «Рукомесло», «Сила Малого» та «Українська сила».

 

13.00-14.00

Зала 5

Творча зустріч з Володимиром Лисом та Надією Гуменюк

 

14.00-15.00

Зала 1

Творча зустріч із Галиною Малик. Представлення книг письменниці для найменших: «Забавлянки», «Бабусина книжка» («Видавництвово Старого Лева»).

Збірка коротких віршиків-забавлянок допоможе батькам розважити дитину. Ілюстрації до видання підготувала Вікторія Намозова.

Неримовані поезії із «Бабусиної книжки» подарують ласку і любов для улюблених онуків. Видання проілюструвала ужгородська художниця Людмила Корж-Радько.

 

14.00-15.00

Зала 2

«Козюльки запрошують» презентація і розважальна акція від упорядників журналу «Шалені козюльки» Юлії Поліщук та Галини Листвак

 

14.00-15.00

Зала 3

Презентація книги «Капітан Алоїз» Олександра Гавроша (Вид-во «Навчальна книга – Богдан», 2012).  Це пригодницький роман-містифікація про Ужгород ХІХ століття та його жителів. Видання відзначене дипломом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

14.00-15.30

Зала 4

Біографія: монолог чи діалог? Презентація книг Володимира Рутківського «Потерчата. Дитяча сповідь для дорослих, які так нічому й не навчилися» та Наталії Марченко: «Володимир Рутківський: тексти долі» (Вид-во «Навчальна книга – Богдан», 2013).

Володимир Рутківський – український поет, прозаїк, дитячий письменник, журналіст. У 2011 р. став лауреатом премії «Книга року ВВС» за двотомний історичний роман «Сині води». Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка (20120

Наталія Марченко – кандидат історичних наук, фахівець у царині досліджень літератури для дітей та юнацтва, автор-координатор Інтернет-ресурсу «КЛЮЧ», старший науковий співробітник Інституту біографічних досліджень НБУВ

14.00-16.00

Зала 5

Майстер-клас з виготовлення авторської ляльки від художниці Олени Тєрєхової.

Відома київська художниця навчить Вас зробити власну ляльку зі звичайної шкарпетки.

 

15.00-16.00

Зала 3

Презентація книг-новинок видавництва «Свічадо»: «Пісня птаха», «Люблю тебе, тато». Книги представляє Богдана Русл

15.00-16.00

Зала 1

Танцювальний майстер-клас від київської школи ірландського танцю «Firedance», худ. керівник Ігор Юрійович Дорохін

 

16.30-18.00

Зала 4

Урочисте закриття фестивалю.

Виступ заслуженого артиста України Тараса Компаніченка та ансамблю стародавньої музики Хорея Козацька.

 

 

АКЦІЇ ВПРОДОВЖ  УСЬОГО ДНЯ

 

  • ·        Майстер-клас «Шоколадне королівство» - від «Львівської майстерні шоколаду» - На майстер-класі можна власноруч виготовити різноманітні фігурки з шоколаду та розмалювати їх на свій смак.
  • ·        Майстер-клас «Лаврська друкарня»від Олени Поліщук та Олександра Рачковського.Ви отримаєте можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток. 
  • Квест «У пошуках музейних скарбів» - допоможи віднайти сховані злим чаклуном експонати.
  • Створення щоденника фестивалю (Акція від журналу «Коза»)Своїми враженнями від фестивалю і пропозиціями Ви зможете поділитись на сторінках щорічного щоденника фестивалю «Азбукове Королівство Магів і Янголів».
  • Дитячі відгуки в малюнках для щоденника фестивалю (Акція від журналу «Коза»)Журналу «Коза»  буде цікаво отримати від вас своєрідний подарунок – Вашу ілюстрацію-малюнок, яку можливо буде використано на його сторінках.
  • Бліц-інтерв’ю усіх охочих «Моє чарівне королівство» - розкажіть усім про власну улюблену з дитинства книгу.
  • Презентація видання «Азбука»від видавництва «Книга плюс». Книжка є першою спробою перевидання підручника Єлизавети Бьом (Париж, 1913-1914 рр.). Видання містить буквиці, твори для прочитання та розкішні ілюстрації, розроблені авторкою. Книжка буде цікавою для дітей і дорослих.  Автор ідеї перевидання Дмитро Нікіфоров.
  • Майстер-клас «Інтролігаторська майстерня». Про особливості виготовлення окладів та оправ до видань розповість Олег Будзан.

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери