Інфотека - видавництва

Видавництво Старого Лева

«Видавництво Старого Лева» засноване 13 грудня 2001 року в м. Львові.    

З часу заснування видавництво дбає про особливий літературно-мистецький та поліграфічний рівень видань, співпрацюючи з високопрофесійними українськими авторами, перекладачами та художниками, які допомагають творити впізнаване обличчя видавництва.

Книги «Видавництва Старого Лева» були неодноразово нагороджені званням «Книга року» та відзначені особливими преміями Форуму видавців у Львові. «Мій друг Юрко Циркуль» Валентина Бердта - переможець «Великого Їжака» - першої в Україні недержавної премії для авторів найкращих україномовних книжок для дітей. «Казка про Старого Лева» головного редактора видавництва Мар’яни Савки ввійшла у престижний світовий каталог дитячої літератури «WhiteRaves 2012» («Білі ворони»).

Видавці, літератори та редактори назвали одним з найкращих видань 2012 року  збірку Гурама Петріашвілі «Казки дідуся Гурама» у рамках конкурсу «UkrainianBestBookAward». А у березні 2013 року одночасно у Львові та Лейпцигу презентований перший міжнародний українсько-німецький соціально-літературний  проект «Мама по скайпу»,  присвячений актуальній темі сьогодення: трудовій міграції.

В асортименті видавництва є як «вічна класика» – наприклад, повне зібрання культових книг фінської письменниці Туве Янсон про мумі-тролів – тритомник «Країна Мумі-тролів», так і шедеври сучасного гумору: серія «Читання для реготання» найпопулярнішого британського дитячого письменника Джеремі Стронга, серія про пригоди Малого Вовчика від ще однієї британської зірки - Іана Вайброу.

 «Видавництво Старого Лева» видає і популяризує сучасних дитячих українських письменників. Серед них є і вже відомі, наприклад, лауреати премії Лесі Українки Зірка Мензатюк та Григорій Фалькович. Серед знахідок видавництва – Олександр Гаврош, Валентин Бердт, Сергій Гридін, Оксана Сайко та багато інших.

Директор видавництва - Микола Шейко
Головний редактор - Мар´яна Савка, marjana@starlev.com.ua

Відділ продажів - керівник

Богдан Горбай

моб. тел.: 067 437 07 08

e-mail: bgorbay@starlev.com.ua 

PR-менеджер

Оксана Зьобро

моб. тел.: (063) 062 04 14

e-mail: ozjobro@starlev.com.ua

 

 

Контактні дані

Адреса: а/с 879, Україна, 79008, м.Львів, вул. Лемківська, 15-А
Телефон: тел./факс: (032) 240 47 98, моб. тел.: (067) 502 75 12
веб-сайт: www.starlev.com.ua


Партнери