Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Події\Фестивалі

Події

16.12.2010|18:49|Буквоїд

У Києві відкрився Благодійний дитячий книжковий ярмарок

16 грудня в українській столиці стартував Благодійний дитячий книжковий ярмарок.

Як повідомляє Главред, цього разу в Українському домі свої видання представили понад п’ятдесят видавництв. Вони разом з організаторами збирали книжки для вихованців інтернатів та дитячих будинків. «Загалом за час проведення благодійних акцій було передано більше 40 тисяч книжок», – сказала на відкритті директор Українського дому Оксана Грищенко та додала, що цього року книжечки мають віддати вихованцям чотирьох дитячих будинків Київської, Хмельницької та Черкаської областей. 60 їх вихованців сьогодні вже були гостями свята.

Вперше ярмарок до Дня Святого Миколая відбувається з благословення Митрополита Київського та всієї України Блаженнішого Володимира. І саме тому в Українському домі представлені книжки видавництва Української Православної церкви. Вже презентовані «Закон Божий» та «Молитвослов» для незрячих дітей, видані в Україні.

Особлива увага художниці Євгенії Гапчинській – на ярмарку представлені 30 книжок-каталогів, проілюстрованих її картинами.

Ще одна цікава подія від «Видавництва Старого Лева» – книжка «Зіркові історії успіху від зірок українського спорту». Її презентували олімпійські чемпіони Денис Силантьєв, Ганна Безсонова та Ганна Сорокіна. Загалом над книжкою працювали тринадцять українських спортсменів.

Окрім презентацій, у програмі ярмарку конкурси і розваги для дітей – ігри, вікторини, конкурс дитячого малюнка, читання з відомими українськими письменниками та дитяча лотерея.

Книжковий ярмарок до Дня Святого Миколая в Українському домі триватиме до 19 грудня.

Фото: Владислав Мусієнкокоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери