Re: цензії

04.08.2026|Тетяна Мороз, письменниця, книжкова оглядачка, бібліотекарка
Строкате літо під однією обкладинкою
02.08.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун лікарка-психіатриня, психотерапевтка, письменниця
Після цієї книжки хочеться подзвонити мамі
02.08.2026|Ігор Чорний
Інтриги, шпаги і любов
31.07.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун, лікарка-психіатриня, PhD, психотерапевтка, письменниця
Закохатися в життя — означає повернутися до себе
29.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Без миті немає вічности
26.07.2026|Ігор Зіньчук
У полоні Чугайстра
22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків
«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
21.07.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Бути Небом ― це любити всіх
20.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Різьба на долонях
20.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикант
Бути переможцем — це вибір
Головна\Події\Фестивалі

Події

22.03.2010|07:56|Буквоїд

Письменників Іздрика й Семенчука у Луцьку пов’язав «Беркут»

Відомого українського письменника Юрка Іздрика, поета Грицька Семенчука, фотографа Ростислава Шпука та їх друзів відразу на Луцькому автовокзалі схопили бійці спецпідрозділу «Беркут» та доправили у відділ зборотьби з наркотиками.

Про це письменники розповіли під час виступу у луцькому пивному клубі «Майдан»

До Луцька літератори й музиканти пробули, аби відіграти  нестандартний літературно-музичний вечір під назвою «DRUMТИАТР» в рамках проекту BLACK&WIGHT.

Після ретельного обшуку, митців та їх товаришів відпустили.

Як розповів Грицько Семенчук,його і товаришів «погрузили» в машину четверо працівників «Беркуту». «Вони завезли нас у міліцейський відділок, вишикували у рядочок, потім розвели по окремим кабінетам. Труси не знімали, за що їм велике дякую, але шукали усюди, мабуть хотіли щось знайти» - сказав письменник.

Він додає, що правоохоронці пояснили, ніби-тоце була якась операція. «Чесно кажучи, коли біля тебе чотири працівники спец підрозділу «Беркут», якось не дуже хочеться питати про підстави. Маючи великий досвід спілкування з міліцією, я хотів би зробити величезний комплімент вашим правоохоронцям, обшук був проведений гарно, по протоколу, культурно, чоловіків обшукували чоловіки, жінок - жінки. Ми отримали вибачення» - запевнив Григорій Семенчук.

Цікаво, що на деяких попередніх вечорах в рамках проекту BLACK&WIGHT, зокрема у Львові, Грицько Семенчик з товаришами курили якусь траву, на сцені були кальяни.

Інформація: Волинські новини



Додаткові матеріали

20.01.2010|12:07|Події
В Тернополі пройде арткорпоратив «DRUMТИАТР»
02.02.2010|12:34|Події
Iздрик, Семенчук, If-ro в Острозі
17.12.2009|17:45|Події
Юрко Іздрик: «Намагаюся писати з радості»
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери