Re: цензії

17.02.2020|Ігор Зіньчук
Дорогою слова до пізнання Істини
17.02.2020|Василь Кузан
Це більше, ніж книга
14.02.2020|Богдан Дячишин, Львів
Світ у мріях
13.02.2020|Валентина Семеняк, письменниця
«Тримайся за повітря» – символ Любові агапе і світлого кохання
12.02.2020|Ольга Червінська
Джаз — «це інший можливий погляд на світ...»
11.02.2020|Ганна Клименко-Синьоок
Поза межами безмежжя, або Роман із присмаком поезії та лавандово-кавовим ароматом
10.02.2020|Валентина Семеняк, письменниця
Карколомні і несподівані сюжети у новій книзі Ніни Фіалко
10.02.2020|Володимир Кузьменко, доктор філологічних наук, професор
Митець неореалістичної формації
09.02.2020|Назарій Андрійчук
"Єнчий світ", як ліки для душі
09.02.2020|Уляна СВЕРЕДЮК, пошукач кафедри фольклористики імені академіка Філарета Колесси Львівського національного університету ім. Івана Франка
Дещо про порівняльну характеристику мотивів жіночого начала в українській поезії та філософії
Головна\Події\Презентації

Події

16.01.2020|16:25|Буквоїд

П’ятеро дітей проти японської мафії: світ побачила четверта частина «Хронік Архео»

Мечі самураїв, жорстокі ніндзя, безстрашні пірати й, звісно, таємний скарб, що здатен повертати молодість, – усе це знайдуть читачі в наступній частині бестселера польської письменниці Аґнєшки Стельмашик «Хроніки Архео» «Прокляття золотого дракона».

Події в книжці відбуваються напередодні Різдва. В аукціонному домі Крісті замасковані ніндзя викрадають колекцію японських картин. Увесь Лондон гуде від підозр. Хто стоїть за цим зухвалим злочином? Слідство доручають вести найвідомішому детективу Ґордону Арчеру. Але навіть він не має жодних зачіпок, поки не отримує анонімну записку з проханням захистити дітей Ґарднерів. У що ж знову вплутались Мері Джейн, Джим та Мартін? І як в цьому замішані їхні польські друзі Бартек та Аня?

Четверта частина «Хронік Архео» переносить героїв до Японії. І якщо в перших трьох їм доводилось розгадувати «Таємницю коштовності Нефертіті», шукати «Скарб атлантів» і мудрувати над «Секретом великого магістра», то тут, у «Проклятті золотого дракона», п’ятьом підліткам випаде зіткнутися з японською мафією та викрадачами скарбів.

«Ця частина, схоже, ще більш яскрава і захоплива, ніж попередні, – розповідає перекладачка Ірина Шевченко. – Чудово, реалістично описана японська атмосфера. Авторка занурює нас у світ пригод, взаємодопомоги, небезпеки, де не всім можна вірити, але в якому друзі завжди приходять на допомогу!». Свій інтерес до «Хронік Архео» вона аргументувала тим, що світ книг Аґнєшки Стельмашик – справжній, наповнений життям і почуттями. «Діти у ньому – маленькі дорослі, – ділиться перекладачка, – які приймають непрості рішення, жертвують собою і говорять про важливі речі».

Видання побачило світ у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці». Ілюстрації до книжки зробив Яцек Пастернак. Наступні частини – «Таємниці Діамантової долини» та «Втрачений ключ від Асгарда» – з’являться друком уже незадовго.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери