Головна\Події\Презентації

Події

15.05.2019|17:46|Буквоїд

Катерина Калитко та Юрій Іздрик створили книжку, в якій мову можна відчути на смак

Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz видала нову збірку віршів письменниці Катерини Калитко «Ніхто нас тут не знає, і ми – нікого». Книжка нараховує сорок поезій, об’єднаних темами мови й любові. Ілюстрації до видання зробив поет і музикант Юрій Іздрик.

Нова книжка Катерини Калитко – дуже суцільна. По-суті, це єдина
верліброва історія, розказана на одному довгому подиху. Як зазначає авторка, «вона розповідає про те, як можна загубитися і знайтися назад всередині своєї мови й географії, про механіку і метафізику поранення. І, звісно, тут зашита дуже особлива історія любові, прожити яку майже завжди означає перейти кордон».

Як ідеться в анотації, ця книжка «про уміння жити з власними шрамами, про сирітство серед рідних, про металевий запах зброї вночі. Про повітря, в якому розчинений час. Про смак мови, яка опікає язика й піднебіння, коли різко ковтаєш її, справжню».

«Ну й ще, – додає Катерина Калитко, – це перша за багато років верліброва книжка, в якій мені дуже оновлено дихається».

Презентації поетичної збірки «Ніхто нас тут не знає, і ми – нікого»відбудуться під час Книжкового Арсеналу в Києві та ІІ Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Poltava.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери