Re: цензії

24.05.2019|Ігор Зіньчук
Історія кохання з ароматом яблуневого цвіту
Сталь і золото – 5 незвичайних видань «Книжкового Арсеналу»
18.05.2019|Микола Адам, член спілки письменників Білорусі, письменник, перекладач
Магія слова
16.05.2019|Юлія Юліна
Любов і Завірюхи
13.05.2019|Наталя Федько, письменниця
Чи можна повірити в світло, якщо в душі – сутінки?
11.05.2019|Юлія Юліна
Тринадцять химерних історій
10.05.2019|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Квіти душі празникують у слові
01.05.2019|Микола Гринь
Батуринська голгофа Сергія Павленка
29.04.2019|Антоніна Корінь, науковець літературно-меморіального музею І. Карпенка-Карого, м. Кропивницький
Він на коні – «живіший всіх живих»
25.04.2019|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Щебече птиця слова в небі дум
Головна\Події\Презентації

Події

25.04.2019|15:13|Буквоїд

«Ukraїner. Країна зсередини» — книга про Україну, що надихає

У травні у «Видавництві Старого Лева» з’явиться унікальне видання—«Ukraїner. Країна зсередини».Книга-альбом, що стала результатом однойменного мультимедійного проекту, ініційованого письменником, журналістом Богданом Логвиненком, розповість про найяскравіші моменти з трирічної експедиції унікальними куточками України.

Це історії людей та місць, що надихають, зворушують й дивують. А вражаючі фото, які доповнюють видання, відкриють читачам Україну справжню, несподівану, цікаву та автентичну. Вже зараз розпочато передпродаж видання, перші примірники читачі отримають з 18 травня.

« Ukraїner почався зі спроб пояснити іноземцям у десятках відвіданих мною країн світу, що таке Україна , — каже ініціатор проекту Богдан Логвиненко. —  Я розповідав про мою країну або бодай ту частину світу, де вона розташована, дітям на віддалених островах індонезійського архіпелагу, бедуїнам у аравійській пустелі, бабусям та дідусям із польського клубу пенсіонерів, членам туристичних клубів та відвідувачам іноземних фестивалів. За роки подорожей, лекцій і розмов про Україну в різних частинах світу  найбільше бракувало емоції. Чогось, що б вражало та запам’ятовувалось, залишалось у пам’яті та асоціювалося з моєю країною. Після мандрів світами й повернення додому хотілося знайти образ сучасної країни, цю коротку й дуже промовисту відповідь на запитання: «Ти звідки? ».

Відтак протягом 2,5 років команда Ukraїner вирушала щороку у 5-6 історичних регіонів України. Досліджували побут та історії людей, які створюють щось унікальне у великих містах і у найвіддаленіших куточках країни. За цей час до них долучилося кількасот волонтерів: авторів, редакторів, транскрибаторів, режисерів, монтажерів, перекладачів, дослідників, дипломатів-комунікаторів, що вирішили розповісти, якою ж Україна є насправді. 


Що чекає читачів на сторінках видання? «Ukraїner. Країна зсередини» — ​книга за матеріалами першого кола експедиції Україною, що охопила всі історичні регіони — ​від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. « Ця книга про випадковості й закономірності, що траплялися з нами, починаючи з червня 2016-го до жовтня 2018-го року, впродовж цієї насиченої експедиції, —  розповів Богдан   Тут зібрані історії з кожного регіону, до багатьох із них є продовження у qr-коді. Ця книга — частина великої мультимедійної праці, викладеної на сторінках ukrainer.net».

Для іноземців Ukraїner є відповіддю на запитання: «Що таке Україна?». Матеріали ukrainer.net перекладені дев’ятьома мовами. Планується також англомовна версія цього видання. Для українського ж читача цей проект і ця книга — хороший спосіб дізнатися більше про власну землю, розширити внутрішні кордони, що роками формувалися під впливом стереотипів, страхів та медійних образів.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери