Головна\Події\Презентації

Події

15.05.2012|18:17|Буквоїд

Презентація книги Тетяни Ковтун про пошуки кращої долі закордоном

17 травня о 18:30 в магазині «Книги» (вул. Пушкінська, 8-А) відбудеться презентація книги Тетяни Ковтун «Вирій загублених душ»- авантюрного роману з насиченим сюжетом і незчисленними перипетіями.

На початку двотисячних років випускниця університету Аня Легкоступ намагається самоствердитися як педагог, а згодом – як підприємець, але зазнає фіаско.
Керована «досвідченою» матусею, героїня швидко зрозуміла й прийняла як закон: у цьому світі кожен – сам за себе… І стало їй на батьківщині тісно, закортіло чужого вирію-раю… Летіла туди як на крилах, вірячи у свою щасливу зорю…
Нелегальна робота попелюшкою в одному з італійських готелів…
А це лише початок. Згодом вона долає нелегкий шлях до свого нового статусу – громадянки Франції, працівниці авторитетної дипломатичної установи. Обдарованість, гострий розум і особливий душевний склад допомагають молодій жінці пристосуватися до життя в інших країнах і з гідністю реалізувати себе як особистість.

Та чи, дійсно, нашим людям живеться краще закордоном??? Спеціаліст із питань міграції Тетяна Ковтун презентує свою книгу «Вирій загублених душ» і детально розповість про «закордонне життя».
Тетяна Ковтун – журналіст із великим стажем роботи, відзначена журналістською премією імені Гришина. Нині займається літературною творчістю.

З-під її пера вийшло два романи – «Не повертайся спиною до звіра» та «Вирій загублених душ», а також кіносценарій «Блюз білих ночей», лібрето «Мій чарівний принц» за Оскаром Уайльдом і тексти пісень.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери