Re: цензії

13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста
05.01.2022|Валентина Семеняк
У лабораторії матриці Слова Володимира Кравчука
Селфі з містом
03.01.2022|Наталія Ребрик, Ужгород
Вертеп від Світлани Бреславської
31.12.2021|Валентина Семеняк, письменниця
Шість дуетів - шість світлоносних всесвітів
28.12.2021|Роксолана Жаркова, літературознавиця
«А я тебе в душу поклала і ношу, як хрестик натільний»: сакральні мотиви у поезії Ірини Фотуйми
Дриґом чи шкереберть? – 5 книг з незвичними сюжетами
Головна\Події\Презентації

Події

21.11.2008|22:45|Буквоїд

Пірсинг тобі на язик!

У затишному столичному ресторанному дворику ТЦ «Альта Центр» було жваво: блимали спалахи, камери підглядали за публікою, грала музика, наливали сандору, а ведучий з винуватицею торжества – авторкою книжки «Тра-ля-ля» Юлією Бурковською говорили у мікрофон милі дурниці.

Юлія Бурковська — радіоведуча, відома в сучасному ефірі за псевдонімами Владіна та Волошко, уже багато років працює на столичних радіостанціях. Досвід цієї роботи не тільки збагатив резюме Юлії, а й дав їй можливість написати унікальну в сучасній українській літературі, веселу і грайливу, з суттєвими художніми перебільшеннями, але неодмінно щиру книгу про життя топ-зірки вітчизняного радіопростору.  

Юля зачитувала найсмачніші уривки, ведучий чіплявся до слів і пропонував залу погратися, наприклад, у «Складнощі перекладу»: треба було перекласти українською такі українські слова, як, приміром, «касарня», «гагарига» чи взагалі «сарака».  

Потім серед залу шукали найязикатішу Хвеську: взяли лінійку й міряли нею висолоплені язики бажаючих. Найбільш язикатою з Хвесьок виявився хлопець із тринадцятьма сантиметрами. Він і отримав головний приз від ресторану «Піца Челентано» – кількакілограмовий телячий язик з пірсинговим кільцем. Це доводить, що не тільки радіоведучі можуть заробляти своїм язиком на харч насущний: це щастя доступне кожному.  

Завершився вечір на диво дисциплінованою чергою за автографами авторки та неформальним спілкуванням.  

Не залишили поза увагою організатори заходу й молодих авторів та взагалі усіх любителів сучукрліту: офіційно було оголошено новий літературний конкурс в межах проекту «ВальтерEgo» від клубу EgoЇсти, який проводиться спільно іх видавництвом «Маузер». До слова, «Тра-ля-ля» Юлії Бурковської — перша книжка у рамках проекту, який передбачає видання серії творів молодих, енергійних та успішних «егоїстів».коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери