Головна\Події\Конкурс

Події

14.05.2022|15:40|Буквоїд

Розкажіть нам про ваш досвід війни

Наші сміливі й талановиті друзі й подруги!

Українська молодь проживає досвід війни — неочікуваний для багатьох із нас і погано зрозумілий для зовнішнього світу. Ми отримуємо безліч інформації про війну: статистику, свідчення, промови, пропаганду. У цьому інформаційному потоці складно знайти об’єктивну правду. Ми теж шукаємо правду, але іншу — емоційну і творчу. Ми збираємо документальні історії української молоді — ваші історії — про досвід життя в умовах війни, комфортного вам рівня документальності. Про те, як ви біжете, лишаєтеся, ховаєтеся, боретеся, волонтерите, панікуєте, смієтеся і пишете.

У будь-якій формі, будь-якому жанрі й будь-якого розміру. Розкажіть про вашу війну як вважаєте за потрібне. А ми попіклуємося про ваші слова й історії — опублікуємо на своїх сторінках в Інстаграмі й Фейсбуку українською, а ще — перекладемо різними мовами й поширимо світом.

Якщо вам 13-25 років і ви готові поділитися своєю історією, надсилайте свої тексти на пошту teenside.home@gmail.com

У листі з темою "Прокидайся, у нас війна" напишіть трохи про себе, вкажіть ім´я, вік і звідки ви.

Публікація кращих текстів відбудеться на платформах #безпробілів, а також їх буде перекладено та поширено німецькою мовою нашим партнером – Гете-інститутом.

Чекаємо на ваші історії!

 

Довідка про нас: Ми - команда проекту #безпробілів, створеного для підлітків, що пишуть, а також авторів будь-якого віку, які створюють тексти для підлітків.

#безпробілів  - це творчий простір для спільного навчання та спілкування, що допомагає відкрити нові імена сучасної української літератури й допомогти авторам-початківцям стати частиною літературного процесу.

Ми вже організували однойменний літературний конкурс (понад 350 учасників) і читання переможців на Книжковому Арсеналі та організували публікацію найкращих авторів.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери