Головна\Події\Культура

Події

19.02.2020|12:58|Буквоїд

Видавництво «Основи» готує до видання фотокнигу Ukrainian Railroad Ladies

Хто працює у будинках на залізничних переїздах в Україні? Чому ці будинки та професія чергового на залізничних переїздах досі існують?

Видавництво «Основи» готує видання для відповідей на ці запитання. Фотокнига Ukrainian Railroad Ladies – про жінок, які працюють на залізничних переїздах у різних куточках України.

Автор видання – український фотограф Саша Маслов, який живе та працює у Нью-Йорку. Його портрети, що увійдуть до видання, у 2020 році вже отримали міжнародні нагороди Sony World Photo Awards та LensCulture. Фотокнига Ukrainian Railroad Ladies міститиме близько 40 таких портретів та стане поясненням соціального та історичного підґрунтя професії залізничника в Україні.

Для машиністів жовтий прапорець чергової на переїзді – це дозвіл рухатись вперед. Водночас, це незмінна та невід’ємна частина українського сьогодення. Непідвладні плину поїздів та часу, чергові залізничних переїздів тут надовго. Видання Ukrainian Railroad Ladies – це дослідження та документація цього феномену в Україні.

“Ukrainian Railroad Ladies – це фотокнига про естетику, яка довкола нас. Подорожуючи потягами в Україні рідко хто звертає увагу на працівниць залізничних переїздів. Втім, ландшафт довкола та оздоблення всередині будиночків на таких переїздах чимало розповідають нам не лише про професію залізничника, а й про соціокультурні аспекти життя українців”, – Саша Маслов, фотограф та автор видання.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери