Головна\Події\Культура

Події

10.09.2019|23:09|Буквоїд

Еней був парубок донецький

Видавництво “Zалізний тато” дуже своєрідно відзначило 250-річчя Великого Котляревського -оголосило попередній продаж латинкової “Енеїди”, ілюстрованої сюжетами нинішньої війни на Донбасі

Поки точаться суперечки між адептами і ворогами української латники, “Zалізнийтато” діє. Enejidа — безсумнівно найоригінальніше видання цього твору, яскраве і спрямоване в майбутнє. Його головний редактор — “незручний” інтелектуал Дмитро Савченко, який привніс до проекту притаманні йому блиск, бурю і натиск. Керівник проекту —  Ірина Голуб, яка взагалі не знає слова “неможливо”. Разом вони розробили сюжети таких надзвичайних, злободенних ілюстрацій, що ті тримають всю увагу читача і ледь не змушують забути, що текст набраний латинкою. Бо в нихЕней - український морпіх з-під Широкиного Донецької області, який героїчно й головне успішно б´ється з добре впізнаваними падлюками сьогодення  - польовими ватажками московських відпускників-повстанців на окупованих територіях України,  мінським самоправцем Лукашенком та одіозним прокремлівським «митрополитом», що він у не таких віддалених від церкви колах зветься Паша Мерседес. Цей симпатичний всякому патріотові задум втілили художники Андрій Горожанов і Євген Пахомов. А провідна роль в цьому проектові належить українському інтелектуалові й меценатові Іванові Надеїну, бо він його виплекав і модерував на усіх етапах.      

Словом, Enejidа — унікальна книга, яка дуже швидко розійдеться і стане раритетом, отже варто поквапитися і придбати її прямо зараз, поки вона, крім усього, ще й продається за вигідною ціною. 

 

 

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери