Буквоїд

Еней був парубок донецький

10.09.19 23:09 / Буквоїд
Видавництво “Zалізний тато” дуже своєрідно відзначило 250-річчя Великого Котляревського -оголосило попередній продаж латинкової “Енеїди”, ілюстрованої сюжетами нинішньої війни на Донбасі
Поки точаться суперечки між адептами і ворогами української латники, “Zалізнийтато” діє. Enejidа — безсумнівно найоригінальніше видання цього твору, яскраве і спрямоване в майбутнє. Його головний редактор — “незручний” інтелектуал Дмитро Савченко, який привніс до проекту притаманні йому блиск, бурю і натиск. Керівник проекту —  Ірина Голуб, яка взагалі не знає слова “неможливо”. Разом вони розробили сюжети таких надзвичайних, злободенних ілюстрацій, що ті тримають всю увагу читача і ледь не змушують забути, що текст набраний латинкою. Бо в нихЕней - український морпіх з-під Широкиного Донецької області, який героїчно й головне успішно б´ється з добре впізнаваними падлюками сьогодення  - польовими ватажками московських відпускників-повстанців на окупованих територіях України,  мінським самоправцем Лукашенком та одіозним прокремлівським «митрополитом», що він у не таких віддалених від церкви колах зветься Паша Мерседес. Цей симпатичний всякому патріотові задум втілили художники Андрій Горожанов і Євген Пахомов. А провідна роль в цьому проектові належить українському інтелектуалові й меценатові Іванові Надеїну, бо він його виплекав і модерував на усіх етапах.       Словом, Enejidа — унікальна книга, яка дуже швидко розійдеться і стане раритетом, отже варто поквапитися і придбати її прямо зараз, поки вона, крім усього, ще й продається за вигідною ціною.      
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2019/09/10/230959.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.