Re: цензії
- 04.11.2025|Дана ПінчевськаГаличани та духи мертвих: історія одного порозуміння
- 04.11.2025|Надія Гаврилюк“Перетворює затамування на захват”: поезія Богуслава Поляка
- 03.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськІспит на справжність
- 02.11.2025|Богдан СмолякЗахисник Істин
- 31.10.2025|Володимир Краснодемський, журналіст, Лозанна, ШвейцаріяЯк змосковлювали ментальність українців
- 30.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськХудожній простір поезії Мирослава Аронця
- 27.10.2025|Ігор ЧорнийПекло в раю
- 20.10.2025|Оксана Акіменко. ПроКниги. Що почитати?Котел, в якому вариться зілля
- 19.10.2025|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на ТернопілліПобачити себе в люстерці часу
- 19.10.2025|Ігор ЧорнийКовбої, футболісти й терористи
Видавничі новинки
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
Події
Ретровиставка та подорож містами: бібліотека Чижевського запрошує на літні заходи
Протягом 20-21 липня обласна бібліотека імені Чижевського запрошує на книжкові виставки про українські міста, ретроречі, перегляд артхаусної кінострічки та святкування Міжнародного дня торта під відкритим небом.
Протягом 20-21 липня обласна бібліотека імені Чижевського запрошує на книжкові виставки про українські міста, ретроречі, перегляд артхаусної кінострічки та святкування Міжнародного дня торта під відкритим небом.
З 20 липня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук можна буде переглянути книжкову виставку «Українські міста запрошують». Загалом виставка діятиме протягом місяця.
- Україна має безліч міст, які мають свою особливу ауру, зберегли культурний спадок наших предків. Історія цих міст дивовижна та повчальна. Вони оповиті легендами і таємницями, які історики досі намагаються розгадати. Сьогодні наша країна являє собою відмінне місце, де можна прекрасно провести свій вільний час, познайомитися з історією, культурою і самобутніми традиціями українського народу, оглянути церкви, архітектурні пам’ятники тисячолітньої давнини , - зазначають організатори виставки.
Крім того, працівники відділу обслуговування користувачів підготували незвичайну виставку-експозицію «Магія ретро», на якій представлені старі листівки, фото, елементи посуду, аксесуари, книги та ще багато іншого. Виставка експонуватиметься протягом літа.
21 липня з 18:00 до 21:00 продовжить роботу відкрита вулична акція «Бібліотечне надвечір’я». На майданчику перед бібліотекою чекатимуть презентації книжкових виставок-інсталяцій: художні твори, які стали бестселерами різних країнах світу, майстер-класи з паперопластики, розмальовки, настільні ігри та «смачна» цікавинка до Міжнародного дня торта.
21 липня о 18:00 в рамках роботи "Артхаус Клуб" буде перегляд трагікомедії «Як навіжені / La pazza giola» (Італія, Франція, 2016, режисер: Паоло Вірдзі). Коротко про фільм: Донателла і Беатріс мешкають у психіатричному закладі у Тоскані. У них дуже різні життєві історії, але шанс на втечу зводить їх разом у пригоді, яка назавжди змінить їхні життя і допоможе усвідомити красу недосконалості.
Вхід на всі заходи - вільний.
Інформація: Гречка
Додаткові матеріали
- ТОП-5 фестивалів цього літа
- У вересні відбудеться Літературний Кураж Базар у Києві
- 6-12 серпня: Міжнародний кінофестиваль Wiz-Art 2018 у Львові
- 7-9 вересня: Театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича"
- Лицарські поєдинки та доповнена реальність: фестиваль середньовічної культури під Львовом
Коментарі
Останні події
- 04.11.2025|10:54Слова загублені й віднайдені: розмова про фемінізм в житті й літературі
- 03.11.2025|18:29Оголошено довгий список номінантів на Премію імені Юрія Шевельова 2025: 13 видань змагаються за звання найкращої книжки есеїстики
- 03.11.2025|10:42"Старий Лев" запрошує на майстер-клас з наукових експериментів за книгою "Енергія. Наука довкола нас"
- 03.11.2025|10:28Юлія Чернінька презентує «Бестселер у борг» в Івано-Франківську
- 02.11.2025|09:55У Львові вийшов 7-й том Антології патріотичної поезії «ВИБУХОВІ СЛОВА»
- 30.10.2025|12:41Юний феномен: 12-річний Ілля Отрошенко із Сум став наймолодшим автором трилогії в Україні
- 30.10.2025|12:32Фантастичні результати «єКниги»: 359 тисяч проданих книг та 200 тисяч молодих читачів за три квартали 2025 року
- 30.10.2025|12:18Новий кліп Павла Табакова «Вона не знає молитви» — вражаюча історія кохання, натхненна поезією Мар´яни Савки
- 30.10.2025|12:15«Енергія. Наука довкола нас»: Старий Лев запрошує юних читачів на наукові експерименти
- 29.10.2025|18:12В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
