
Re: цензії
- 28.04.2025|Ігор ЗіньчукЗаборонене кохання
- 24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
- 12.04.2025|Андрій СодомораІ ритмів суголосся, й ран...
- 06.04.2025|Валентина СеменякЧитаю «Фрактали» і… приміряю до себе
- 05.04.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ«Ненаситність» Віткація
- 30.03.2025|Ігор ЧорнийЛікарі й шарлатани
- 26.03.2025|Віталій КвіткаПісня завдовжки у чотири сотні сторінок
Видавничі новинки
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка»Дитяча книга | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
- Олександр Ковч. "Нотатки на полях"Поезія | Буквоїд
- У видавництві Vivat вийшов комікс про Степана БандеруКниги | Буквоїд
- Корупція та реформи. Уроки економічної історії АмерикиКниги | Буквоїд
Події
ТОП-5 фестивалів цього літа
Літо у розпалі. Саме час бодай на мить забути про життєві перипетії та відвідати з друзями кілька музичних фестивалів.
Літо у розпалі. Саме час бодай на мить забути про життєві перипетії та відвідати з друзями кілька музичних фестивалів.
«Вголос» підготував перелік та короткий опис найгучніших музичних фестивалів літа.
Фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр» ( 6-8 липня )
Якщо ви «бюджетний» турист - Холодний Яр для вас, адже цей фестиваль – безкоштовний. Дебютував він у 2015 році. Вже три роки поспіль збирає у селі Грушівка Кам’янського району патріотичну та свідому молодь з усієї України.
Цього року для учасників фестивалю будуть виступати гурти: «Кому Вниз», «Карна», «Тінь Сонця», «Ot vinta», «Кораллі» та інші.
Окрім цього, на території фестивалю проводитимуть різноманітні майстер-класи, спортивні змагання, гутірки та мандрівки Холодним Яром.
Захід організовують три громадські організації – «Національний альянс», «Сокіл» та «Самооборона Майдану Черкащини». Також підтримку організаторам надає Черкаська ОДА.
У час фестивалю на території діє сувора заборона вживання алкоголю.
Посилання на офіційну сторінку фестивалю:
https://www.neskoreni-fest.org.ua
Фестиваль «Файне місто» (19-22 липня)
Фестиваль «Файне місто» усі знають як «Територію вільних людей».
Саме там, у Тернополі, на теренах однойменного іподрому зберуться тисячі поціновувачів якісної музики. Серед оголошених виконавців вже є гурти
The Rasmus, Adept, ONUKA, «Воплі Відоплясова»(ВВ), «Карна», «Порнофильмы», «Один в каное» та багато інших.
Наразі вхідний квиток на 4 дні коштуватиме 1040 грн. Якщо ж вирішите відвідати тільки перші два дні фестивалю, вам доведеться заплатити 680 грн.
А якщо оберете останні два – 940 грн. Також можна придбати квиток до палатного містечка за 250 грн, проте це необов’язково, є і безкоштовний кемпінг.
Ціна одного місця на паркінгу становитиме 170 грн.
Відтак із наближенням початку фестивалю квитки дорожчатимуть.
Інформація постійно оновлюється на офіційному сайті:
http://fainemisto.com.ua/
WOODSTOCK UKRAINE (9-11 серпня)
«Woodstock Україна» - рок-фестиваль, організований благодійним фондом «Серце до серця». Ще одна знахідка для бюджетного відпочинку. Щоправда, попередньо потрібно пройти реєстрацію на офіційному сайті фестивалю.
Цього року Woodstock відбудеться вже всьоме у селі Заверешиця , що за 30 км від Львова. На території фестивалю діє 3 сцени: Main Stage, Light Stage, Dark Stage.
Інформація про подію постійно оновлюється на сайті:
https://woodstock.in.ua
ШЕ.FEST 2018 (18-20 серпня)
«Ше.Fest» – фестиваль, де кожен може познайомитись з Шевченком не лише як з пророком у тяжкому кожусі, але й як з бунтарем та неформалом своєї епохи.
Цього року захід відбудеться вже традиційно на батьківщині Тараса Григоровича, в селі Моринці Звенигородського району Черкаської області.
Приємним бонусом є те, що фестиваль безкоштовний. Проходить за сприяння Моринської сільської ради, Черкаської обласної державної адміністрації та Міністерства молоді та спорту України .
Програма фестивалю передбачає виступи сучасних українських гуртів, екскурсії, майстер-класи, книжкові ярмарки та виставки народних майстрів та художників.
ZAXIDFEST 2018 (24-26 серпня)
Музика на різний смак, неймовірна атмосфера, красива українська природа, привітні усміхнені люди та чудові спогади – це все ZAXIDFEST 2018!
Відпочинковий комплекс «Чарівна долина» в селі Родатичі, що розкинувся за 40 кілометрів від міста Лева, зустріне цього року усіх відвідувачів фестивалю.
Гостями ZAXODу стануть гурти з різних країн: Bullet For My Valentine, Ляпис-98, Sepultura, Adam Gontier та інші.
Вхідний квиток на два дні коштуватиме 1200 грн,а квитки на один день-700 грн. Вартість абонементу в наметове містечко дорівнюватиме 450 грн. Якщо ж бажаєте придбати місце у паркінгу, то вартість – 600 грн.
Інформація: Вголос
Додаткові матеріали
- Львівський Форум видавців шукає волонтерів
- 10 причин відвідати ювілейний 25-й Форум видавців у Львові
- Що з детективного жанру обирають українські читачі?
- 10 книг липня
Коментарі
Останні події
- 24.04.2025|19:16Ееро Балк – лауреат премії Drahomán Prize за 2024 рік
- 24.04.2025|18:51Гостини у Германа Гессе з українськомовним двотомником поезії нобелівського лауреата
- 21.04.2025|21:30“Матуся – домівка” — книжка, яка транслює послання любові, що має отримати кожна дитина
- 18.04.2025|12:57Під час обстрілу Харкова була пошкоджена книгарня «КнигоЛенд»
- 14.04.2025|10:25Помер Маріо Варгас Льоса
- 12.04.2025|09:00IBBY оголосила Почесний список найкращих дитячих книжок 2025 року у категорії «IBBY: колекція книжок для молодих людей з інвалідностями»
- 06.04.2025|20:35Збагнути «незбагненну незбагнеж»
- 05.04.2025|10:06Юлія Чернінька презентує свій новий роман «Називай мене Клас Баєр»
- 05.04.2025|10:01Чверть століття в літературі: Богдана Романцова розкаже в Луцьку про книги, що фіксують наш час
- 05.04.2025|09:56Вистава «Ірод» за п’єсою Олександра Гавроша поєднала новаторство і традицію