
Re: цензії
- 07.08.2025|Ігор ЧорнийРоки минають за роками…
- 06.08.2025|Ярослав ПоліщукСнити про щастя
- 06.08.2025|Валентина Семеняк, письменницяЧас читати Ганзенка
- 16.07.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаПравда про УПА в підлітковому романі Галини Пагутяк
- 10.07.2025|Дана Пінчевська"Щасливі ті люди, природа яких узгоджується з їхнім родом занять"
- 10.07.2025|Володимир СердюкАнтивоєнна сатира Володимира Даниленка «Та, що тримає небо»
- 27.06.2025|Ірина Фотуйма"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
- 25.06.2025|Віктор ВербичПро що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
- 25.06.2025|Ігор ЗіньчукБажання вижити
Видавничі новинки
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
- Мар’яна Копачинська. «Княгиня Пітьми»Книги | Буквоїд
- "Моя погана дівчинка - це моя частина"Книги | Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Аталанта"Проза | Буквоїд
- Вероніка Чекалюк. «Діамантова змійка»Проза | Буквоїд
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Електра"Книги | Буквоїд
Події
Василь Шкляр шукає 20 млн грн на кіно
В Україні незабаром розпочнеться всенародний збір коштів для зйомок фільму за романом письменника Василя Шкляра «Чорний Ворон».
Про це на прес-конференції у Києві повідомили ініціатори проекту, серед яких – виконавчий директор Ліги українських меценатів Михайло Слабошпицький, народні депутати Микола Кульчинський та Олесь Доній, голова національної спілки кінематографістів Сергій Тримбач, письменник Валерій Нечипоренко та безпосередньо письменник Василь Шкляр, - повідомляє Радіо Свобода.
За попередніми оцінками, фільм коштуватиме 20 мільйонів гривень. За словами організаторів, щоб залучити цю суму, використовуватимуть два способи: всенародний збір коштів та оголошення конкурсу на залучення інвесторів.
Виконавчий директор Ліги українських меценатів Михайло Слабошпицький розповів, що до збору 20 мільйонів гривень планують також залучити представників української діаспори. «Я знаю, що кіно – це дуже дорога іграшка, і знаю, який бюджет виділяється в державі на цю сферу. Має бути національний інвестор – українська громадськість. Чекати чогось невідомо звідки немає сенсу. А в тому, що це реальний проект, я абсолютно переконаний», – зазначив він.
Ініціатори проекту наголосили на тому, що «не збираються просити гроші у держави».
Роман Василя Шкляра «Чорний ворон» був опублікований у листопаді минулого року.
Додаткові матеріали
- У Києві стартував ярмарок «Книжковий світ-2010». ФОТО
- Шкляр Василь
- Василь Шкляр «Чорний ворон»: лісова романтика ідеологічного роману
- 10 книжок у відпустку: красиве, добре і корисне
- Василь Шкляр: «Українській літературі бракує сильного героя»
- Василь Шкляр: Де російська мова – там і Росія
- Василь Шкляр: «Письменник, який сам продає свої книжки, нагадує тих, хто стоїть на вулиці Червоних ліхтарів у вітринах...»
- Василь Шкляр. «Залишенець»
- Василь Шкляр. «Чорний ворон»
- Віктор Єрофєєв. «Енциклопедія російської душі»
Коментарі
Останні події
- 09.08.2025|11:37Ярослав Орос про аріїв, війну та свою книжку «Тесла покохав Чорногору»
- 07.08.2025|15:59«Ми продовжуємо шукати спільників, які допомагають робити Луцьк ще більш видимим»: підсумки фестивалю «Фронтера»
- 07.08.2025|15:46«Основи» видадуть книжку про повсякденне життя Тараса Шевченка: що він їв і пив, на що хворів, кого любив і де ночував
- 06.08.2025|18:4870 подій, 50 видавництв: BestsellerFest оприлюднив програму заходів Вхідні
- 06.08.2025|14:29В «Основах» вийдуть романи нобелівського лауреата Яcунарі Кавабати в новому оформленні
- 14.07.2025|09:21V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» презентує цьогорічну програму
- 11.07.2025|10:28Оголошено конкурс на літературну премію імені Богдана-Ігоря Антонича “Привітання життя”
- 10.07.2025|23:18«Не народжені для війни»: у Києві презентують нову книжку Артема Чапая
- 08.07.2025|18:17Нова Facebook-група "Люблю читати українське" запрошує поціновувачів вітчизняної літератури
- 01.07.2025|21:38Артур Дронь анонсував вихід нової книги "Гемінґвей нічого не знає": збірка свідчень про війну та життя