Re: цензії

05.08.2022|Тетяна Дігай, Тернопіль
Енциклопедична трилогія про Чортків
05.08.2022|Валентина Семеняк, письменниця
Чому? Навіщо? За що?
Режисерка жовтого катарсису
31.07.2022|Людмила Даниленко
«Якщо на селище напали чужі…». Читайте «Чорний хліб» Фоззі
29.07.2022|Ярослав Мотика, скульптор, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка
Можна лише дивуватись, що є такі поети як Ігор Павлюк
20.07.2022|Василь Кузан
Час усвідомити
12.07.2022|Альона Радецька, Хмельницький
«Картка Марії» Олександра Козинця як можливість самопізнання
12.07.2022|Василь Кузан
Епоха Павлюка
21.06.2022|Марина Сушко
Шамани слова
«Я нічого більше не хочу, лише писати…»
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

20.04.2011|13:30|Буквоїд

«Сяйво» змінило фасад

Прибічники Олександра Супруненка та Дениса Комарницького потурбувались про заварені вітрини багатостраждальної книгарні «Сяйво».

 

Рівно через рік з моменту прибирання з-під стін «Сяйва» двох вантажних автомобілів КРАЗ, замовлених Олександром Супруненко на підставі Угоди  з ВАТ «Будмеханизація» про тимчасове користування, соратники Леоніда Черновецького вирішили змінити власноруч знищений фасад книгарні та розмістити на місці розтрощених й заварених вікон та дверей до книгарні банери з зображенням книжок.

Наряд міліції намагаєься розібратись в ситуації, що склалася

Процес розміщення банерів

Знаково, що буквально два місяця тому, а саме 21 лютого, в день річниці захоплення книгарні, під час акції громадянської непокори «Книжковий магазин «Сяйво» - остання барикада української культури!» ті, хто захопив магазин, за підтримки двох автобусів міліціонерів із Шевченківського райуправління в м. Києва заборонили українським письменникам та художникам малювати книжки на полотнах, що закривали багатостраждальні стіни «Сяйво».   

Тепер їм, як з’´ясувалося, ідея сподобалась, й в результаті вони вирішили реалізувати самостійно. Нагадуємо, що вже рік триває облога стін відомої книгарні, за цей період ініціативна група захисників національної культурної спадщини, до складу якої входять лідери Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, лідери ГК «Форум порятунку Києва», українські письменники,художники та видавці ініціювали та провели понад 15 громадських заходів, мітингів протесту, прес-конференцій тощо. З моменту захоплення порушено та триває 15 справ в судах України. Сьогодні – 20 квітня о 16.00 в Господарському Суді м. Києва розглядатиметься чергова справа про визнання нелегітимним аукціону з продажу книгарні «Сяйво».    коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери