Видавничі новинки

Евґенія Йорданова. «Таємниця. 33 історії про любов»
Проза | Буквоїд
Побачила світ збірка оповідань «Львів. Шоколад. Кам’яниці»
Проза | Буквоїд
Перше дитяче видання про коронавірус – психологічна підтримка для українських малюків
Дитяча книга | Буквоїд
Побачили світ історичні есе "Карпатська Україна" Романа Офіцинського
«Пригоди динозавриків» від Еліни Заржицької
Дитяча книга | Буквоїд
Олександр Дан. "Інсомвіта, або Життя та сновидіння Роберта Бланша"
Книги | Буквоїд
Еліна Заржицька. “Пригоди динозавриків”
Дитяча книга | Буквоїд
Реймонд Карвер. «Про що ми говоримо, коли говоримо про любов»
Проза | Буквоїд
Симор Гласенко. «Дім чистого світла»
Книги | Буквоїд
Мартін Поллак. «До Галичини. Прохасидів, гуцулів, поляків і русинів. Уявна мандрівка зниклим світом Східної Галичини та Буковини»
Книги | Буквоїд
Головна\Re:цензії\Що читати?

Re:цензії

Дара Корній і її Зворотній Бік Світла

Кожну талановиту особистість я ще з дитинства звикла уявляти, не свідомо переміщаючи її у різні розгалуження мистецтв. Така собі гра в асоціації та перевтілення.

Якби Дара Корній була композитором, вона би сміло відібрала лаври успіху у Каміля Сен-Санса та Антоніо Вівальді. А коли б вона народилась художиком, Клод Моне та мій улюблений Владіміж де Терліковський загубились би у тіні цієї незвичайної жінки. Та Дара Корній стала письменницею, і тепер Лебідь Сен-Санса (що асоціюється з вірністю) плаває на сторінках її книжок у образі жінки на ймення Птаха, яка гармонійно поєднує в собі неймовірну ніжність та твердокам´яну силу. Тексти Дари Корній - наче шляхетні мазки на картинах Моне, де здаля ми можемо розгледіти навіть росу на траві, а наближаючись з кожним кроком, потрапляємо у вихор нових слів, лабіринти незвичних вражень та свіжі хвилі несподіваних емоцій. Все на перший погляд таке заплутане - насправді звичне нашому серцю, рідне до душі та дуже близьке по духу. Варто тільки зануритись, і книга не відпускає. Кожне слово, кожне речення, кожен абзац... Яроворот, Храм Сонця, Мальвограй, Птаха, Стрибог, Свароже Коло, Світ Замерзлого Сонця, Сарматки й Поляниці, Світ Темних і Світлих, Світ Чотирьох Сонць, Перемінник, Мара, Перунова Стріла, Варган... і багато-багато цікавих, іноді нових (та таких близьких нам) слів, власних назв та імен можна знайти на сторінках роману, мандруючи різними Світами, та споглядаючи на їх Зворотні боки. У серці кожного з нас живе дитя, що прагне любові. Воно слабке і часто наївне в своїх щирих почуттях та водночас сильне, гнучке і непоборне, коли приходить час шукати істину, відстоювати правду, захищати слабких та відновлювати справедливість.

Читайте також: ТОП - 10 україномовних книжок 2016 року від «Клубу Сімейного Дозвілля»

А ще, на сторінках Світів Дари Корній пахне квітучим лугом та гарячим Сонцем, морськими хвилями та казковими ріками, вальсами свіжого вітру та вихором людських почуттів. Там багато Любові, щирості і боротьби... довічної боротьби Світла і Темряви, Добра і Зла, ОбрАз і Прощень.

І на самому вершечку, як тільки доходимо до завершення читання, десь майже з-під самого форзацу книги до читача простягає свої спектральні кольори невід´ємна посланИця перемир´я - Райдуга, що незримо присутня на кожній сторінці, старанно ховаючись поміж рядків. Вона весело підмруґує оком (звісно, якщо в неї є очі ;) і тихенько шепоче на вушко: "...to be continued...".
Дякую ще раз за насолоду, за гарний настрій і за віру в Любов

Читайте також: У пошуках зворотного бокуДодаткові матеріали

13.09.2016|10:02|Події
Програма заходів видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» на Форумі видавців
Корній Дара
«Короновані» твори пишуться півжиття
«Єврокон»: старі й нові імена у фантастиці
Порушення й відкриття
9 причин відвідати фестиваль фантастики LiTerraCon-2016
2016 рік в українській дитячій літературі: головні події
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

- фільми в кінотеатрах України

Партнери