Re: цензії

23.10.2017|Ігор Ольшевський
«Против рожна перти, против хвиль плисти…»
21.10.2017|Антоніна Мовчун, канд. пед. наук, заслужений вчитель України
Які вони, роси над Росавою?
20.10.2017|Світлана Бреславська
Нація нізвідки: непримарна небезпека
19.10.2017|Ігор Астапенко
Восьмикласниця стукає в літературні двері
17.10.2017|Володимир Півень
Правдиві казки про світ і тебе в ньому
Роман, на який всі чекали
16.10.2017|Інна Долженкова
«Ультрас» поза трибунами
15.10.2017|Буквоїд
«Шарлатовий» роман Готорна
15.10.2017|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
Гартування серця
13.10.2017|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
Гартування серця
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

12.10.2017|21:46|Буквоїд

Розстріляний на Донбасі «за ізмєну Росії»Напередодні Дня захисника України у видавництві «Ярославів Вал» побачила світ книга дослідника історії національних спецслужб, журналіста, письменника і радника голови Служби зовнішньої розвідки України Олександра Скрипника «Розстріляний на Донбасі «за ізмєну Росії».

В основі роману – драматична доля дипломата і розвідника Федора Боржинського. Виходець із багатодітної селянської родини, що мешкала у селі Верхнячка поблизу Умані, він став хоробрим офіцером російської імператорської армії, опанував англійську, японську, китайську, монгольську і бурятську мови, зарекомендував себе фаховим розвідником і за особливі заслуги отримав баронський титул, а невдовзі після проголошення Української Народної Республіки був призначений першим її послом на Кубані і з честю відстоював там українські інтереси.

Водночас столітня історія перегукується в романі з сьогоденням, із подіями на сході України, де на тимчасово окупованій території українські патріоти відчайдушно протистоять «рускому міру» і де неупокоєний дух барона Боржинського, розстріляного свого часу поборниками «єдіной і нєдєлімой» на околиці тодішньої Юзівки (нині – Донецьк), не дає спокою кривдникам української землі донині…

Художня оповідь, яка ґрунтується на документальних джерелах, раз по раз переносить читача то до подій Української революції 1917–1921 років, то на нинішній Майдан, то у зону проведення АТО чи на тимчасово окуповану територію Донбасу, дає змогу осягнути всі драматичні перипетії як давньої, так і новітньої української історії, збагнути природу російської агресії та гібридних методів ведення війни і слугує ще одним наочним підтвердженням того, що нашу силу духу нікому не дано ні здолати, ні розстріляти.

 

Олександр Скрипник. Розстріляний на Донбасі «за ізмєну Росії»: роман / Олександр Скрипник. – К.: Ярославів Вал, 2017. – 244 с.

  коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери