Re: цензії

23.10.2017|Ігор Ольшевський
«Против рожна перти, против хвиль плисти…»
21.10.2017|Антоніна Мовчун, канд. пед. наук, заслужений вчитель України
Які вони, роси над Росавою?
20.10.2017|Світлана Бреславська
Нація нізвідки: непримарна небезпека
19.10.2017|Ігор Астапенко
Восьмикласниця стукає в літературні двері
17.10.2017|Володимир Півень
Правдиві казки про світ і тебе в ньому
Роман, на який всі чекали
16.10.2017|Інна Долженкова
«Ультрас» поза трибунами
15.10.2017|Буквоїд
«Шарлатовий» роман Готорна
15.10.2017|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
Гартування серця
13.10.2017|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
Гартування серця
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

08.10.2017|14:39|Буквоїд

Вероніка Чекалюк. “Формування іміджу України у ЗМІ”

Темі державного іміджу присвячено чільне місце у політично-економічному розвитку світового товариства, а дана праця науковця-практика В.В.Чекалюк наповнена символізмом; є своєрідним ключем до вікриття «дверей» у нове успішне майбутнє Української держави.

Висновки й постулати представлені у праці апробовані й перевірені у ході експериментів й підкріплені актами випробуваннями й авторськими кейсами. Акцентується на тому, що результатів у іміджетворенні можна досягти за допомогою медіа інструментів. Немає єдиної формули яка б гарантувала успіх використання певного іміджетворюючого інструменту, оскільки з надзвичайно швидкими темпами розвитку науки і медіа середовища щодня з’являються нові методи і прийоми формування іміджу і впливу на масову аудиторію. Час – диктує нові правила.

Імідж у дослідженні представлено як полікодовий феномен, окреслений багатьма маркерами, зокрема, авторка розглянула вплив іміджу президента на формування іміджу держави. Акцентує на тому, що репутація й наявний імідж лідера та імідж держави є взаємопов’язаними складовими єдиного іміджу України представленого на внутрішніх і зовнішніх інформаційних ринках. Запропоновано авторську формулу іміджетворення й покрокову програму для України. Досліджено досвід науковців-практиків, іміджмейкерів щодо створення і поширення наукових технологій впровадження позитивного іміджевого забарвлення об’єкту (предмету іміджу) у масову свідомість. У праці йдеться про потужні ресурси України, про перспективу інноваційної індустрії, й ті аспекти в яких наша країна може боротися за лідерські позиції на мапі топ держав світу. У XXI столітті найвища рентабельність у креативних інноваційних напрямках. Майбутнє України визначать таланти, інновації та підприємництво, ті здобутки які варті тиражування у медіа задля підсилення позитивного іміджу України. На думку дослідниці: дифузія інновацій полягає у ефективній взаємодії ЗМІ – уряду — аудиторії.

Чекалюк В. В. Формування іміджу України у ЗМІ: монографія / Чекалюк В. В. – К.: Центр вільної преси, 2016. – 356 с. ISBN 978–966–2123–78.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери