Електронна бібліотека/Проза
- Любити словомЮрій Гундарєв
- КульбабкаЮрій Гундарєв
- Білий птах з чорною ознакоюЮрій Гундарєв
- Закрите небоЮрій Гундарєв
- БезжальноЮрій Гундарєв
- Людському наступному світу...Микола Істин
- СЦЕНИ З ПІДЗЕМЕЛЛЯАнатолій Дністровий
- СЦЕНИ З ПІДЗЕМЕЛЛЯАнатолій Дністровий
- Пізно ввечері, майже поночі...Сергій Жадан
- Поетичні новиниМикола Істин
- Настя малює не квіткуПавло Кущ
- БубликПавло Кущ
- Серцем-садом...Микола Істин
- коли надто пізно ти знаєш що мало любив...Анатолій Дністровий
- LET ME GОOKEAN ELZY
- Конвертуй світлосутність поезії в душах...Микола Істин
- де я тебе розлив...Сергій Осока
- "Рейвах" (уривок з роману)Фредерік Верно
- Стільки людей поховано у пустелі...Олег Короташ
- Можеш забрати в мене трохи страху?Сергій Жадан
- Далі стоятимеш там, де завжди і була...Катерина Калитко
- Після снігуОксана Куценко
- Спочатку поет жив в життєпросторі світла...Микола Істин
- Буде час, коли ти...Сергій Жадан
- Буде злива початку світу, і підніметься Рось...Катерина Калитко
- І не вистачить сонця, аби все освітитиСергій Жадан
- отак прокинутися від вибуху...Павло Коробчук
- посеред ночі під час важкого кашлю...Анатолій Дністровий
- з міста, якого немає, не доходять новини...Галина Крук
- Велика годинникова стрілкаСергій Жадан
- Вечірня школаДмитро Лазуткін
- Оповита сном (THE SLEEPER)Едгар По
- Нас не вчили жити в такому, і ми вчимося, як можемо...Катерина Калитко
особистих вигод, а добрі на взаємодію, — продовжив Вадим. — Зло по своїй суті не може довіряти нікому, і вже цим воно обмежене.
— Для Вернадського людина була насамперед носієм розуму, — підтвердив Вадим. — Він вірив, що розум буде правити на планеті та перетворювати її розумно. Він вірив в людину та її добру волю.
— Не можна також говорити, що зло існує в чистому вигляді, — сказала Марія Петрівна. — Наприклад, якась європейська принцеса, куштуючи чорну ікру в дорогому ресторані, явно не повинна в тому, що якась африканська дитина гине від голоду в цей час.
— Як писав Вернадський, людина повинна діяти не тільки як Homo sapiens, тобто як розумне єство, але головним чином, як Homo faber, тобто як творець, — сказав Анатолій.
— Іноді зло намагається замаскуватись під творення добра, підтримує творчість з корисливою метою хоч таким чином залучитися до нього, — вів своє Тарас Володимирович. — Я маю на увазі підтримку грошовитими меценатами осіб творчої вдачі.
— Творчість — єдиний можливий вектор розвитку, шлях виходу із усталених програм, — продовжував Віктор. — Згадайте хоча б “Чорний квадрат” Малевича. Він і досі сприймається викликом стандартній програмі.
— Певен, що мова йде про ту творчість, яка несе нову, свіжу ідею, — уточнив Олександр. — Кваліфіковане повторення всякої нової ідеї безумовно сприяє її розповсюдженню. Приклад художнього мистецтва: оригінал цінується вище копії, митець стоїть вище звичайного копіювальника...
— Але існують і інші приклади, — додала Надія Анатоліївна. — Загальновідомо, що більшість ставить співаків вище за композиторів, а акторів вище за драматургів та сценаристів.
— Головне, що в цьому випадку доброта передається від одного до іншого, поширюється, впливає на нормальний творчий пошук... — підтримав матір Віктор.
— А я думаю, що після Сонори нам треба повертатись додому, до України, — несподівано для всіх присутніх сказав Віктор. — Мені здається, що Слов’янський вузол, крапка Трипілля — це культура та доброта, потужна інтелектуальна підзарядка. Я б сказав, що всі чесні та добрі люди можуть “заряджатись” силою добра в Україні.
— До речі про крапки. Я весь час думаю про світовий каркас, — продовжував подорожню розмову Вадим. — Припускаю таку думку, що добре відомі нам вузли на поверхні планети, які з’єднуються між собою на поверхні планети, з’єднуються між собою і всередині планети. А по них, так би мовити, може “перетікати” псиенергія. Це як біологічно-активні точки на тілі людини, які пов’язані з її внутрішніми органами.
— Цікаво, а чи немає тут якогось психологічного зв’язку з потойбічним світом? — посміхнувся Анатолій. — З силами пекла.
— Може бути так, що це ми зможемо з’ясувати по прибутті до мети нашої сьогоднішньої подорожі, — висловив припущення Сашко.
— Якщо у вузлі глобальної сітки вчотирьох дія впливу розповсюджується на двісті кілометрів, а дванадцять можуть вплинути у будь-якій точці Землі, то не виключено, що у самому вузлі при повній чисельності можна мандрувати по Всесвіту, — тихим голосом перебив його Вадим.
— Стривайте, — задумливо сказав Віктор і майже крикнув. — Мандала!
— Ну, мандала, — не зрозумів захоплення товариша Сашко.
— Я тільки-но зрозумів, що це піраміда! Вид зверху! Вираз об’єму у площині! — захопленню Віктора не було меж. — Я довго думав про піраміди. Вони присутні у багатьох вузлах. А подивиться на піраміду зверху!
— Дійсно, мандала дуже нагадує усічену піраміду, — погодився Олександр.
— У пласкій мандалі зашифрована об’ємна картинка, — підбив підсумок Анатолій. — Пригадую, щось таке було і у Кастанеди. Дон Хуан дбайливо чомусь обходив розгляд цього питання, але про фігури на пірамідах розповідали його учні.
— За допомогою пірамід, або мегалітичних утворень, можна буде переноситись у будь-яку крапку Всесвіту, — продовжив свою думку Вадим.
— До речі, науці до цього часу невідомо, як і чому на різних континентах були побудовані піраміди, — сказав Віктор. — За деякими припущеннями піраміди являють собою маяки для позаземних цивілізацій...
— Вітю, питання прибульців і позаземних цивілізацій вже закрито, — нагадав Олександр.
— А хто що пам’ятає про принципи роботи пірамід? — запитав Анатолій. — Нам треба зібрати якнайбільше інформації.
— Я пам’ятаю, що ефект впливу піраміди деякі дослідники пояснюють гранями піраміди, — почав першим Вадим. — Грань піраміди, як и будь-який перехід між двома речовинами з різною діелектричною проникністю, переломлює и відбиває електромагнітне випромінювання.
— Інші дослідники стверджують, що піраміда являє собою призму відбивання для гравітаційного випромінювання Землі, — продовжив Віктор. — Таким чином підсилюється гравітаційне випромінювання, яке концентрується в локальній області простору. Якщо не помиляюсь, то від речовини піраміди та нахилу її граней залежить коефіцієнт та кути відбивання і переломлення випромінювання та здатність піраміди концентрувати випромінювання в означеній області простору.
— Я знаю, що
Останні події
- 11.11.2024|19:2715 листопада у Києві проведуть акцію «Порожні стільці»
- 11.11.2024|19:20Понад 50 подій, 5 сцен, більше 100 учасників з України, Польщі, Литви та Хорватії: яким був перший Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
- 11.11.2024|11:21“Основи” вперше видають в оригіналі “Катерину” Шевченка з акварелями Миколи Толмачева
- 09.11.2024|16:29«Про секс та інші запитання, які цікавлять підлітків» — книжка для сміливих розмов від авторки блогу «У Трусах» Анастасії Забели
- 09.11.2024|16:23Відкриття 76-ої "Книгарні "Є": перша книгарня мережі в Олександрії
- 09.11.2024|11:29У Києві видали збірку гумору і сатири «СМІХПАЙОК»
- 08.11.2024|14:23Оголосили довгий список номінантів на здобуття Премії імені Юрія Шевельова 2024 року
- 30.10.2024|14:38У просторі ПЕН відбудеться зустріч із письменницею Оксаною Мороз у межах Кіноклубу Docudays UA
- 30.10.2024|13:4410 причин відвідати Фестиваль “Земля Поетів” у Львові 9-10 листопада
- 28.10.2024|13:51Оголошено довгі списки Книги року ВВС-2024