Електронна бібліотека/Проза

Хтось спробує продати це як перемогу...Сергій Жадан
Нерозбірливо і нечітко...Сергій Жадан
Тріумфальна аркаЮрій Гундарєв
ЧуттяЮрій Гундарєв
МузаЮрій Гундарєв
МовчанняЮрій Гундарєв
СтратаЮрій Гундарєв
Архіваріус (новела)Віктор Палинський
АРМІЙСЬКІ ВІРШІМикола Істин
чоловік захотів стати рибою...Анатолій Дністровий
напевно це найважче...Анатолій Дністровий
хто тебе призначив критиком часу...Анатолій Дністровий
знає мене як облупленого...Анатолій Дністровий
МуміїАнатолій Дністровий
Поет. 2025Ігор Павлюк
СучаснеІгор Павлюк
Подорож до горизонтуІгор Павлюк
НесосвітеннеІгор Павлюк
Нічна рибалка на СтіксіІгор Павлюк
СИРЕНАЮрій Гундарєв
ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕЮрій Гундарєв
Я, МАМА І ВІЙНАЮрій Гундарєв
не знаю чи здатний назвати речі які бачу...Анатолій Дністровий
активно і безперервно...Анатолій Дністровий
ми тут навічно...Анатолій Дністровий
РозлукаАнатолій Дністровий
що взяти з собою в останню зимову мандрівку...Анатолій Дністровий
Минала зима. Вона причинила вікно...Сергій Жадан
КротовичВіктор Палинський
Львівський трамвайЮрій Гундарєв
Микола ГлущенкоЮрій Гундарєв
МістоЮрій Гундарєв
Пісня пілігримаАнатолій Дністровий
Завантажити

традиційна наука не визначилась з формулюваннями, — сказав Володимир Іванович. — Хоча, здається, і визнає, що пірамідальні конструкції мають відповідні ефектами. Все частіше вчені звертаються до піраміди, як до генератору енергетичних ті інформаційних полів.
— Не густо, — підсумував Анатолій, коли пауза після висловлення Володимира Івановича затягнулась. — Добре, а що ми знаємо про використання ефектів піраміди?
— Я можу сказати про терапевтичний ефект, — охоче почала Наталя Костянтинівна. — Одна така піраміда використовується з лікувальними цілями у нас, в Маріуполі, на Лівому березі, в санаторії-профілакторії.
— А мені відомо, що селяни Східної Європи зберігали м’ясні продукти не у погребах, а на горищах домів та сараїв, дахи яких були побудовані у вигляді чотирикутних пірамід, — додала Віра Іванівна.
— Відомий і навіть запатентований ефект піраміди по заточенню бритвених лез, — продовжив Андрій Васильович. — Я сам якось у вісімдесятих випробував його. Як на мене, то працювало.
— Читав у газеті, що, здається в Германії, розмістили пірамідку біля паливного баку автомобіля, — згадав Тарас Володимирович. — Це знижувало витрати пального та вміст окису вуглецю у відпрацьованих газах. І навіть гармонізувались ергонометричні показники, тобто невидимий зв’язок транспортного засобу та водія.
— Були також повідомлення про нейтралізацію негативного електромагнітного впливу на людину від комп’ютера, телевізора, холодильника та інших електричних побутових приборів, — і собі пригадала Марія Петрівна. — І навіть про усунення патогенних зон в квартирах, офісах та створення позитивної аури.
— Семена городніх культур, витримані в піраміді, мають кращу схожість та врожайність, — додала Надія Анатоліївна. — Ліки, витримані в піраміді, скорочують курс лікування, зменшується їхня побічна дія. Косметичні креми, мазі, пасти, шампуні покращують свою дію.
— Напої, в тому числі й спиртні, покращують свої смакові якості, — з посмішкою доповів Костянтин Корнійович, — Навіть, вода у сорокавідсотковій горілці, стає цілющою.
— Газети стверджують, що продукти харчування, наприклад, крупа, мука, соль, цукор, кофе, чай та інші, після впливу піраміди також покращують смакові якості, а дешеві сигарети стають схожими на своїх благородних аналогів.
— Кількість прикладів використання пірамід, навіть існування патентів підтверджують дію пірамід, але механізм цієї дії все ще невідомий, — Вадим розвів руками.
— Але існують і поважні критики практично всіх цих прикладів користування, — підмітив Віктор.
— Так, це правда, — погодився Вадим.
— Можна довго сперечатися щодо дії самого ефекту пірамід та засобів їхнього використання, але є декілька фактів, які не можуть спростувати навіть найзавзятіші критики, — вставив Олександр. — Це, власне, існування достатньо великої кількості мегалітів в різних місцях нашої планети та давнина їхньої побудови.
— І нам залишається самим перевірити, що можуть розповісти нам самі піраміди, — сказав Анатолій.
Усі ствердно кивнули.
;
;
/*------------------------------------106----------------------------------*/
;
В Овальному кабінеті Білого дома за столом сиділи президент, директор ЦРУ та помічник президента по національній безпеці.
— Я зв’язався з керівниками союзних країн, а також з керівниками Росії, Китаю та Індії, — сказав президент. — Всі наші союзники без усяких умов підтримали план дій по радикальному усуненню загрози, яка виникла. Російський президент спочатку сприймав інформацію досить спокійно, але потім, як мені здалося, почав помітно нервувати, коли я повідомив його про українське походження розробників впливу.
Помічник президента та директор ЦРУ посміхнулись з розумінням.
— Він попросив час на обдумування проблеми, — продовжив президент. — Я у свою чергу попросив його дати відповідь якнайшвидше. Гадаю, що росіяни, як завжди, витримають невеличку паузу, для порядку, а потім погодяться. Тепер щодо Китаю. Я отримав класичну східну відповідь у такому стилі, що вони не можуть так одразу підтримати будь-яке рішення, не вивчивши детально всіх сторін справи, але обіцяють, як мінімум, підтримувати нейтралітет у випадку виникнення загострень. І, наприкінці, Індія. Найважча розмова відбулась з їхнім прем’єром. В цій країні з часів Неру досить важко сприймаються питання, пов’язані з етичними та філософськими нормами. Прем’єр не став давати конкретної відповіді, але мені здалось, що індійці не повністю підтримують нас. В усякому разі вони обіцяли подумати і повідомити своє рішення.
Президент закінчив говорити і подивився на директора ЦРУ.
— Ми вже встановили всі родинні зв’язки розробників впливу, — ніби перейняв естафету той. — Ми вже зараз готові повторити випробуваний нами варіант рекламного ролика з широким освітленням через всі телекомпанії усіх зацікавлених країн із запрошенням до плідного співробітництва. Прошу вас, пане, президенте, негайно зв’язатись з президентом України щодо всілякого сприяння швидкої організації

Останні події

16.06.2025|23:44
Під час «Книжкового двіжу» в Луцьку зібрали 267 892 гривень на FPV-дрони
16.06.2025|16:24
«Основи» видадуть повну версію знаменитого інтерв’ю Сьюзен Зонтаґ для журналу Rolling Stone
12.06.2025|12:16
«Видавництво Старого Лева» презентує фентезі від Володимира Аренєва «Музиканти. Четвертий дарунок»
07.06.2025|14:54
Артем Чех анонсував нову книжку "Гра у перевдягання": ніжні роздуми про війну та біль
06.06.2025|19:48
У США побачила світ поетична антологія «Sunflowers Rising»: Peace Poems Anthology: by Poets for Peace»
03.06.2025|12:21
У серпні у Львові вперше відбудеться триденний книжковий BestsellerFest
03.06.2025|07:14
Меридіан Запоріжжя та Меридіан Харків: наприкінці червня відбудуться дві масштабні літературні події за участі провідних українських авторів та авторок Вхідні
03.06.2025|07:10
Найпопулярніші книжки для дітей на «Книжковому Арсеналі»: що почитати дітям
03.06.2025|06:51
Фільм Мстислава Чернова «2000 метрів до Андріївки» покажуть на кінофестивалі Docudays UA
03.06.2025|06:50
Дух Тесли у Києві


Партнери