Re: цензії
- 27.04.2026|Валентина Семеняк, письменницяСвітлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
- 25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
- 23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУРимована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
- 23.04.2026|Ігор ЗіньчукПізнати глибше, щоб відновити цілісність
- 16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, ЛьвівДух щемливого чекання
- 16.04.2026|Олексій СтельмахМайбутнє приходить зненацька
- 15.04.2026|Михайло Жайворон«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
- 15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель УкраїниМандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
- 11.04.2026|Богдан СмолякТутешні час і люди
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
У Вінниці відбудеться всеукраїнський фестиваль талантів людей з інвалідністю
У суботу, 6 жовтня, вінничани та гості міста матимуть можливість відвідати унікальний інтегрований гала-концерт, у якому головними артистами будуть люди з обмеженими можливостями.
У суботу, 6 жовтня, вінничани та гості міста матимуть можливість відвідати унікальний інтегрований гала-концерт, у якому головними артистами будуть люди з обмеженими можливостями. Програма фестивалю «Багряна осінь на Поділлі» складається з 25-ти номерів, у яких задіяні до півсотні учасників з усієї України. Вони виступатимуть у різних жанрах –вокал, декламування віршів, авторські пісні і навіть танці на інвалідних візках. Більшість з них – це переможці та лауреати різноманітних Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Хоча, як каже співорганізатор фестивалю Дмитро Швець, без дебютних виступів не обійдеться.
«Уже сьомий рік поспіль Вінницька обласна організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» ініціює проведення фестивалю «Багряна осінь на Поділлі». Цього року фестиваль відбудеться у великій залі Будинку офіцерів і пройде у форматі гала-концерту за участі переможців конкурсів різних рівнів та дебютантів. Таким чином ми даємо можливість відомим колективам нагадати про себе, а новим – рухатися вперед і досягати результатів. Переможців обирати не будемо. Усі учасники отримають призи від спонсорів та дипломи учасників. Подивитися концертну програму усі охочі зможуть безкоштовно», – розповідає Дмитро.
Фестиваль «Багряна осінь на Поділлі» був заснований у 2011 році керівниками Вінницької обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України». Починався він як відбірковий конкурс для столичного гала-концерту. Але оскільки взяти участь у творчих змаганнях виявилося багато охочих як серед вінничан, так і талановитої молоді з сусідніх областей, з роками він переріс у фестиваль талантів для людей з обмеженими можливостями. Свого часу за унікальність дійства його організатори отримали відзнаку від «Книги рекордів України».
Інформація: День
Додаткові матеріали
- Український інститут книги оголосив про відбір книжок для закупівлі до бібліотек
- Четверта "Запорізька книжкова толока" пройде 26-28 жовтня
- У Києві пройде фестиваль «Історія.UA» до Дня захисника України
- У Києві у листопаді відбудеться Книжковий Медвін
- Фестиваль «Нове німецьке кіно 2018» оголосив програму
- Другий фестиваль «Київський тиждень критики» оголосив програму
Коментарі
Останні події
- 23.04.2026|09:27Французький джаз в «Книгарня «Є»
- 22.04.2026|09:51Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
- 22.04.2026|07:08«Архіпедагогіка»: у Києві презентують дослідження про фундаментальні коди західної освіти
- 17.04.2026|09:16Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
- 15.04.2026|18:40Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
- 15.04.2026|18:25В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
- 11.04.2026|09:11Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
- 11.04.2026|08:58Віктор Круглов у фіналі «EY Підприємець року 2026»
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
