Re: цензії

08.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Зазирнути в задзеркалля
06.10.2025|Ігор Зіньчук
Цікаві історії звичайних слів
28.09.2025|Петро Гармасій
Перестати боятися…
24.09.2025|Микола Дмитренко, письменник, доктор філології, професор
Прихисток душі
24.09.2025|Михайло Жайворон
Патріотизм у розстрільному списку
14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. Дніпро
За якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
Головна\Події\Фестивалі

Події

13.10.2015|11:45|Буквоїд

Письменниця Гаська Шиян проведе «вуличний» курс з creative writing у Львові

Проект«Їздець»розпочинає серію майстер-класів зcreative writing: письменники на практиці навчатимуть молодих авторів працювати над літературними текстами. Першою подією стане авторський курс письменниці, перекладачки та журналістки Галини (Гаськи) Шиян «Creative writing з Тіло Шульцом. Оповідання за вікенд», що відбудеться 31 жовтня-1 листопада у Львові.

 

Головна особливість майстер-класу Гаськи Шиян – це поєднання теорії з роботою «в полі»: учасники навчатимуться збирати й опрацьовувати матеріал для власних текстів на вулицях Львова. Протягом дводенного курсу учасники дізнаються:
- Як працювати зі страхами і табуйованими темами;
- Як трансформувати особистий досвід і створювати персонажів, уникаючи зайвого автобіографізму;
- Де і як збирати матеріал для власних текстів; 
- Якою має бути структура вдалого тексту;
- Як створювати діалоги, епізоди, описи, працювати з родинними історіями;
- Як написати оповідання за два дні.
Курс «Creative writing з Тіло Шульцом. Оповідання за вікенд» включатиме теоретичний блок, робочу прогулянку по Підзамчому за маршрутом оповідання Гаськи Шиян «Тіло Шульца», вечірній паб-крол та блок роботи на Личаківському цвинтарі. Протягом дводенної програми учасники створять по одному оповіданню і під час анонімного розбору текстів отримають практичні рекомендації від Гаськи Шиян. Детальна програма курсу авторського курсу Гаськи Шиян доступна зареєстрованим учасникам.
У перспективі найкращі твори учасників курсу увійдуть до альманаху «Місто, що надихає книгу». Альманах буде виданий робочою групою, що працює над висуненням Львова на здобуття статусу міста літератури ЮНЕСКО.
Умови участі та реєстрація на «Creative writing з Тіло Шульцом. Оповідання за вікенд» за посиланням.
Реєстрація триває до 29 жовтня 2015 року включно.
Для роботи протягом курсу потрібно мати: нотатник, ноутбук або планшет, фотоапарат, диктофон (камери і диктофона на смартфоні буде достатньо).
Програма розрахована на учасників із різних міст. Учасники з інших міст купують квитки до Львова та назад самостійно. 
За потреби організатори можуть допомогти з пошуком та бронюванням житла у Львові.
Додаткова інформація доступна за посиланням https://www.facebook.com/yizdetz.
 
 
Галина (Гаська) Шиян – письменниця, перекладачка, видавчиня, підприємиця, аматорка фото і поезії. Народилася у 1980 році у Львові. Має класичну філологічну освіту, захоплюється філософією гедонізму. У 2012 переклала та опублікувала роман Букерівського лауреата ДіБіСі П´єра «Світло згасло в Країні Див» та створила на основі твору проект «Декаданс Бере Своє», який синтезував текст, візуальне мистецтво і музику. У 2013 році стала мамою і зараз поєднує творчість із вихованням доньки. Дебютний роман Гаськи Шиян «Hunt, Doctor, Hunt» вийшов 2014 року у Видавництві Старого Лева. Того ж року видавництво КСД видало збірку «Волонтери», до якого увійшло оповідання Шиян «Гусінь». Дописувачка часопису «Просто неба». Новели письменниці публікуються на сайті журналу L´Officiel Ukraine.


коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

11.10.2025|13:07
Засновник Ukraїner Богдан Логвиненко мобілізувався до ЗСУ: "Не бути пліч-о-пліч - емоційно складніше"
11.10.2025|13:02
Вероніка Чекалюк презентує у Відні унікальні "метафоричні карти" для спілкування за столом
09.10.2025|19:19
Ласло Краснагоркаї — Нобелівський лауреат із літератури 2025 року
07.10.2025|17:37
“Тисяча осяйних сонць”: бестселер про долі жінок в Афганістані вийшов українською
06.10.2025|15:47
«Основи» готують до друку три романи Самюеля Бекета до 120-річчя автора
06.10.2025|15:34
Стартував прийом заявок на Премію Читомо-2025 за видатні досягнення у книговиданні
03.10.2025|10:47
В Ужгороді вийшла книжка відомого українського поета Олександра Олеся про Карпатську Україну
03.10.2025|10:44
Кохання, війна і вибір між двома світами: Ірена Карпа представить свій новий роман у Луцьку
30.09.2025|19:02
Український ПЕН оголосив 20 проєктів-переможців стипендійної програми
30.09.2025|18:58
Вʼятрович на Форумі видавців презентує новинку «Генерал Кук. Біографія покоління УПА»


Партнери