Re: цензії

21.01.2022|Сергій Ковалевський
Руді Мартін і його детектив Маттеус
21.01.2022|Надія Гаврилюк
Пташиним криком полечу
20.01.2022|Роксолана Жаркова, літературознавиця
Голосами з далеких доріг: французький роман про Україну
18.01.2022|Ніна Головченко
Пам‘яті Вікторії Рутковської
13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста
05.01.2022|Валентина Семеняк
У лабораторії матриці Слова Володимира Кравчука
Селфі з містом

Інфотека - видавництва

«Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля»

Компанію «Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля» було засновано у березні 2000 року, як видавництво та організація, що реалізує книжкову продукцію по каталогам, та з можливістю придбання товарів у роздріб, поштою та в Інтернет - магазині.

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» - лідер видавничої галузі та найбільший дистриб’ютор книжкової та медіа продукції в Україні. У 2010 році видано понад 600 найменувань книжок загальним накладом 19.2 млн. примірників. Це також найбільша книжкова дистриб´юторська компанія, що об´єднує близько двох мільйонів сімей-членів "Книжкового клубу "Клуб Сімейного

Дозвілля". Роздрібна мережа Клубу налічує 65 магазинів у всіх найбільших містах нашої країни, Сайт та Інтернет - магазин www.bookclub.ua найбільший книжковий

портал України, на який кожного дня заходять близько 20 тисяч відвідувачів. Крім власної мережі книгарень, продукцію компанії представлено більш ніж у 1000 торгівельних точках країни: найбільших книжкових мережах, будівельних та продуктових супермаркетах. 

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» спеціалізується на випуску видань усіх літературних жанрів: художньої літератури, у форматі якісного мейнстриму, повного спектра прикладної літератури від чорно-білих видань науково-популярної тематики до кольорових посібників з кулінарії, ремонту, медицини, здоров´я та серій дитячої літератури. Основою продукції є бестселери, що мають успіх та читацьку аудиторію в усьому світі. До складу авторського портфелю видавництва входять всесвітньо відомі імена письменників - Жаклін Мітчард, Філіп Ванденберг, Барбара Делінскі, Пітер Абрахамс, Джоді Піколт, Анн Голон, Жорж Сіменон, Барбара Картленд, Вікторія Холт та багато інших. 

Ексклюзивні проекти видавництва – це серія «Світові бестселери українською», книжки всесвітньо відомих авторів таких, як Ден Браун, Стівен Кінг, Карлос Руїс Сафон, Джеймс Патерсон, Агата Крісті та інші,  у серії «Зірки української прози» -  видано книжки переможця ХІ Всеукраїнського рейтингу «Книга року 2009» Василя Шкляра, володарки численних нагород та премій Люко Дашвар, переможця конкурсу «Книга року ВВС» Юрка Іздрика,  талановитого Любка Дереша, несамовитої Ірени Карпи, лауреатів та переможців конкурсу «Коронація слова» - Володимира Лиса, Дари Корній,  Ярослави Бакалець і Ярослава Яріша. Серія «Шедеври на всі часи» - це унікальна колекція, до якої увійшли класичні твори української літератури, багато з яких включено до навчальної програми шкіл та ВНЗ. Для юних читачів - дитяча серія «Бібліотека пригод» - захопливі пригоди, неймовірні відкриття у книжках, що увійшли до золотого фонду світової літератури.

 

Відділ гуртових продаж:

 

Керівник відділу – Курганов Тімур

Тел.: +38 (057) 703-44-57

Адреса: 61140, м. Харків, просп. Гагаріна, 20-А

Веб-сайт:www.trade.bookclub.ua

Контактні дані

Адреса: «Клуб Сімейного Дозвілля», а/c 84, Харків, 61001
Телефон: +38 (057) 783-88-88
Email: supports@bookclub.ua


Партнери