Re: цензії

24.09.2021|Юлія Сільчук, філолог, поетеса, літературний критик
Що і кому говорить Євген Баран?
Інтимні подробиці Середньовіччя, або чого ми не знали про лицаря Ланселота
22.09.2021|Юлія Сільчук, філолог, поетеса, літературний критик
Алегорії і філософські істини Ольги Камінської
22.09.2021|Ігор Фарина, член НСПУ
За історіями з життя побачити особистості
22.09.2021|Ганна Клименко-Синьоок
Словесні траєкторії Василя Куйбіди
21.09.2021|Марія Грицюк, Івано-Франківськ
До 150-річчя з дня народження Василя Стефаника
Бібліовільде
16.09.2021|Богдан Дячишин, Львів
Серце обирає своє
16.09.2021|Ніна Головченко
Розкодовування «віршової магії» Світлани Короненко у монографії Надії Гаврилюк
16.09.2021|Василь Кузан
Декамерон від Єви
Головна\Події\Презентації

Події

16.03.2016|11:17|Буквоїд

Видана книга про всесвітньо відомого українського художника

В Україні видана книга про життя і творчість легендарного українського художника Івана Марчука: «Український геній Марчук: історії».

 На 150 сторінках видання «Український геній Марчук: історії» описуються цікаві факти із життя українського художника, якого ще у 2007 році британці включили до 100 видатних геніїв сучасності (список опубліковано в The Daily Telegraph). Кожна історія супроводжується ілюстрацією – картинами самого художника, більшість з яких знаходиться в приватних колекціях і публікується вперше. Це перше видання, де роботи геніального живописця та відверті історії про нього сусідять в одній книзі.

«Людина Іван Марчук не менш суперечлива і приваблива, ніж Марчук-живописець. Книга буде цікава широкій аудиторії читачів, але в першу чергу тим, кого цікавить система мислення геніїв», – впевнена автор видання та ініціатор проекту «Український імпульс» Алла Шоріна. Книга, історії в якій представлені українською і англійською мовами, може стати цікавим подарунком для іноземців.

Автор сподівається, що книга про І. Марчука послужить імпульсом до створення цілої серії аналогічних видань про геніальних українців, у першу чергу, про сучасників. За словами А. Шоріної, її ініціатива знаходить відгук. Таким чином, цілком ймовірно, авторами та учасниками проекту стануть небайдужі й відкриті до творчих экспериментів представники бізнесу, влади та мас-медіа.

«Якщо український бізнесмен розповідає своєму колезі зі США про нашого художника або музиканта більш захоплююче, ніж мистецтвознавець, то чому його бачення не може лягти в основу книги? Коли успішні люди говорять про таланти – це створює особливу достовірність і нові можливості. Сьогодні люди не творчих професій пишуть у себе в Facebook краще, ніж деякі професійні письменники, і ці історії можуть стати частиною захоплюючих книг про геніальних українців», – зазначає ініціатор проекту.

Допоки книга про Івана Марчука проходить свій шлях від типографії до читача, учасники проекту «Український імпульс» готують до видання наступні книги, герої-сучасники яких для багатьох відкриються з несподіваної сторони. Крім того, практично завершені белетризовані біографії таких історичних особистостей, як Григорій Сковорода, Михайло Булгаков і Олена Блаватська.

Друковані видання організатора проекту – медіа-холдингу COOP Media входять до топ-10 найтиражованіших передплатних видань України. З 2014 року структури підприємства проводять спецпроекти патріотичного напряму.

Як відомо, Іван Марчук – єдиний українець, якого у 2007 р. в результаті опитування включили до списку 100 нині живих геніїв. У 2006 році Міжнародна академія сучасного мистецтва в Римі прийняла І. Марчука до «Золотої гільдії» і обрала почесним членом наукової ради Академії. В даний час роботи Марчука вважаються одними з найдорожчих серед українських художників.

У 2011 році після багатьох років проживання за кордоном (художник був вимушений покинути Україну ще за часів Радянського Союзу) Іван Марчук повернувся до Києва, де продовжує працювати, створюючи нові полотна.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери