Головна\Події\Презентації

Події

09.12.2009|08:21|Буквоїд

Видавництво «Треант» презентує книжку Олега Солов’я

9 грудня о 19.00 у книгарні «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація першої книжки великої прози відомого донецького поета Олега Солов’я «Ельза».

Ведучий зустрічі – Іван Андрусяк. 


Олег Соловей – україномовний поет з «Далекого Сходу» України, бездоганний стиліст, філолог-науковець, засновник та головний редактор альманаху «Кальміюс», якому виповнилося 10 років. За всіма ознаками, така діяльність видається абсолютно неймовірною. Може, саме тому Соловей нечасто потрапляє на шпальти газет, екрани телевізорів та майданчики фестивалів. Як поета його добре знають, але в якості прозаїка – це, мабуть, останній «нерозкритий» автор 2000-х років. Саме цю лакуну і намагається заповнити наше видавництво.

 

З дебютної української прози фраґменти «Ельзи» – чи не найкращі взірці щасливо знайденого стилю. Крапання дощу тут вибудовує затишний і домашній темпоритм тексту. Це – відпочинок у безчассі, десь далеко від безнадійного ентузіазму проектних людей і всіх набридлих темних сил.

Володимир Єшкілєв   

Звичайно, що після Міллера, Буковські, Селіна, Хвильового чи того ж Ульяненка, важко бути оригінальним у розкритті якихось важливих тем людської екзистенції. Але, виявляється, можна бути просто Олегом Солов’єм зі всіма позитивами й недоліками такого художньо-реального буття. І подобається це комусь чи ні, але з появою книги прози Олега Солов’я відкривається одна із найцікавіших сторінок української літератури ІІІ тисячоліття.

Євген Баран



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

18.04.2025|12:57
Під час обстрілу Харкова була пошкоджена книгарня «КнигоЛенд»
14.04.2025|10:25
Помер Маріо Варгас Льоса
12.04.2025|09:00
IBBY оголосила Почесний список найкращих дитячих книжок 2025 року у категорії «IBBY: колекція книжок для молодих людей з інвалідностями»
06.04.2025|20:35
Збагнути «незбагненну незбагнеж»
05.04.2025|10:06
Юлія Чернінька презентує свій новий роман «Називай мене Клас Баєр»
05.04.2025|10:01
Чверть століття в літературі: Богдана Романцова розкаже в Луцьку про книги, що фіксують наш час
05.04.2025|09:56
Вистава «Ірод» за п’єсою Олександра Гавроша поєднала новаторство і традицію
30.03.2025|10:01
4 квітня KBU Awards 2024 оголосить переможців у 5 номінаціях українського нонфіку
30.03.2025|09:50
У «Видавництві 21» оголосили передпродаж нової книжки Артема Чапая
20.03.2025|10:47
В Ужгороді представили книжку про відомого закарпатського ченця-василіянина Павла Мадяра


Партнери