Головна\Події\Презентації

Події

04.09.2009|23:22|Буквоїд

Галина Вдовиченко відсвяткувала день народження роману «Тамдевін». АУДІО

4 вересня у столичній книгарні «Є» видавництво «Нора-друк» та літературний конкурс «Коронація слова» влаштували день народження нового роману Галини Вдовиченко «Тамдевін».

Ця книга – переможець літературного конкурсу «Коронація слова» 2009 року. Утім, до друку роман мав назву «Замок Гербуртів».  «Змінити його назву мене переконала директор видавництва «Нора-друк» Елеонора Сімонова. Мовляв, із попередньою назвою роман сприймається як історичний. Я цілком із цим погоджуюся і задоволена, що відтепер книга має назву «Тамдевін». Так назвала свою картину художниця - головна героїня мого роману».

Дія роману відбувається у наші дні в Карпатах неподалік від замку Гербуртів. Успішна українська художниця Анна, яка зробила кар´єру в Росії, їде у відпустку на запрошення колишньої однокурсниці у віддалене село поблизу старовинного замку, де можна легко загубитися у часі і просторі.

В цей же час у дикому урочищі Карпат проводить дослідження науковець-етолог Юрій. Він вивчає поведінку вовків у природному середовищі. Для цього він взяв під опіку трьох новонароджених вовченят, які втратили батьків. Людина і вовки в цій «зграї» живуть за вовчими законами, які іноді виглядають більш досконалими, ніж ті, за якими живуть люди. Несподівана зустріч з художницею докорінно змінює життя і дослідника, і вовчої зграї.

До слова, на день народження «Тамдевін» завітали не лише друзі та колеги Галини - письменники Ірен Роздобудько, Андрій Курков, Яна Дубинянська, голова фонду «Мистецька скарбниця» Тетяна Логуш, виконавчий директор конкурсу «Коронація слова» Олексій Власов, а й справжній етолог на ім’я Марина.

Ірен Роздобудько, Галина Вдовиченко та Андрій Курков

Тетяна Логуш, Галина Вдовиченко та Андрій Курков

У оформленні обкладинки використана картина вінницького художника Федора Панчука «Вовки», яка зберігається в фондах ДП «Центр ділового та культурного співробітництва «Український дім». 

Аудіозапис презентації можна послухати у АУДІОДОДАТКУ (див. вгорі - під головним фото)Додаткові матеріали

06.07.2009|07:44|Re:цензії
Галина Вдовиченко: «Не пропустіть у «Кур’єрі Кривбасу» роман Галини Пагутяк «Зачаровані музиканти»
21.08.2009|19:42|Події
У Львові відкриється фотовиставка Галини Вдовиченко
21.08.2009|13:54|Re:цензії
Яблуко Єви
25.06.2009|18:01|Події
«Кореспондент» назвав найкращі українські книжки 2009-го року
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери