Буквоїд

Галина Вдовиченко відсвяткувала день народження роману «Тамдевін». АУДІО

04.09.09 23:22 / Буквоїд
4 вересня у столичній книгарні «Є» видавництво «Нора-друк» та літературний конкурс «Коронація слова» влаштували день народження нового роману Галини Вдовиченко «Тамдевін».
Ця книга – переможець літературного конкурсу «Коронація слова» 2009 року. Утім, до друку роман мав назву «Замок Гербуртів».  «Змінити його назву мене переконала директор видавництва «Нора-друк» Елеонора Сімонова. Мовляв, із попередньою назвою роман сприймається як історичний. Я цілком із цим погоджуюся і задоволена, що відтепер книга має назву «Тамдевін». Так назвала свою картину художниця - головна героїня мого роману». Дія роману відбувається у наші дні в Карпатах неподалік від замку Гербуртів. Успішна українська художниця Анна, яка зробила кар´єру в Росії, їде у відпустку на запрошення колишньої однокурсниці у віддалене село поблизу старовинного замку, де можна легко загубитися у часі і просторі. В цей же час у дикому урочищі Карпат проводить дослідження науковець-етолог Юрій. Він вивчає поведінку вовків у природному середовищі. Для цього він взяв під опіку трьох новонароджених вовченят, які втратили батьків. Людина і вовки в цій «зграї» живуть за вовчими законами, які іноді виглядають більш досконалими, ніж ті, за якими живуть люди. Несподівана зустріч з художницею докорінно змінює життя і дослідника, і вовчої зграї. До слова, на день народження «Тамдевін» завітали не лише друзі та колеги Галини - письменники Ірен Роздобудько, Андрій Курков, Яна Дубинянська, голова фонду «Мистецька скарбниця» Тетяна Логуш, виконавчий директор конкурсу «Коронація слова» Олексій Власов, а й справжній етолог на ім’я Марина. Ірен Роздобудько, Галина Вдовиченко та Андрій Курков Тетяна Логуш, Галина Вдовиченко та Андрій Курков У оформленні обкладинки використана картина вінницького художника Федора Панчука «Вовки», яка зберігається в фондах ДП «Центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».  Аудіозапис презентації можна послухати у АУДІОДОДАТКУ (див. вгорі - під головним фото)
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2009/09/04/232238.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.