Головна\Події\Презентації

Події

29.01.2009|08:04|Буквоїд

Мілан Паєвіч у салоні empik

2 лютого 2009 року о 19:00 в салоні empik, ТЦ «Піраміда» (Київ, вул. Мішуги, 4, ст.м. Позняки) відбудеться автограф-сесія Мілана Паєвіча та презентація його книги «Спросил бы. Кого спросить?»

Автор книги – власник і голова правління успішної компанії, що займається консалтингом і управлінням проектами, - узагальнив особистий управлінський досвід, створивши художній твір і в той же час професійний довідник для менеджерів проектів.

Ця книга – не записки подорожнього і не мемуари, хоча їй і властиві характерні межі цього жанру. Рухомий ідеєю систематизувати минуле і у вигляді невеликого довідника представити своє професійне і особисте життя, пов´язане з країнами, проектами і людьми, Мілан Паєвіч почав писати цю книгу. У ній він точно і зрозуміло дає характеристику справжнього проджект-менеджера: ніколи не залишає незавершену роботу, ніколи не задається, діє дипломатично.У кожній з десяти розповідей книги представлені життєвий і професійний досвід роботи автора в Іраку, Росії і Україні, а також управлінські висновки, якими можуть скористатися менеджери, керівники і підприємці, керівники власними проектами. Розрахована на фахівців з менеджменту, а також на широке коло читачів.

Про автора:

Мілан Паєвіч – генеральний директор компанії «Слав-Інвест». З 2006 року – власник бренду «Слав-Інвест», голова ради директорів групи компаній «Слав-Інвест». Народився в 1952 році в Сербії. Закінчив Бєлградський інститут за фахом «проектування транспортних систем», додаткова спеціальність – «управління інвестиційними проектами».

Інформація: empikкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери