Буквоїд

Мілан Паєвіч у салоні empik

29.01.09 08:04 / Буквоїд
2 лютого 2009 року о 19:00 в салоні empik, ТЦ «Піраміда» (Київ, вул. Мішуги, 4, ст.м. Позняки) відбудеться автограф-сесія Мілана Паєвіча та презентація його книги «Спросил бы. Кого спросить?»
Автор книги – власник і голова правління успішної компанії, що займається консалтингом і управлінням проектами, - узагальнив особистий управлінський досвід, створивши художній твір і в той же час професійний довідник для менеджерів проектів. Ця книга – не записки подорожнього і не мемуари, хоча їй і властиві характерні межі цього жанру. Рухомий ідеєю систематизувати минуле і у вигляді невеликого довідника представити своє професійне і особисте життя, пов´язане з країнами, проектами і людьми, Мілан Паєвіч почав писати цю книгу. У ній він точно і зрозуміло дає характеристику справжнього проджект-менеджера: ніколи не залишає незавершену роботу, ніколи не задається, діє дипломатично.

У кожній з десяти розповідей книги представлені життєвий і професійний досвід роботи автора в Іраку, Росії і Україні, а також управлінські висновки, якими можуть скористатися менеджери, керівники і підприємці, керівники власними проектами. Розрахована на фахівців з менеджменту, а також на широке коло читачів. Про автора: Мілан Паєвіч – генеральний директор компанії «Слав-Інвест». З 2006 року – власник бренду «Слав-Інвест», голова ради директорів групи компаній «Слав-Інвест». Народився в 1952 році в Сербії. Закінчив Бєлградський інститут за фахом «проектування транспортних систем», додаткова спеціальність – «управління інвестиційними проектами». Інформація: empik
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2009/01/29/080422.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.