Головна\Події\Зустрічі

Події

11.02.2019|15:12|Буквоїд

Мар´яна Савка і «Мар´яничі» презентують музично-поетичне дійство «Одного разу...»

21 лютого у !FESTrepublic (м.Львів, вул.Старознесенська, 24-26) Мар´яна Савка та гурт «Мар´яничі» презентують дійство «Одного разу...». Початок о 19:00. Вхід вільний.

«Одного разу» - музично-поетичний проект поетеси Мар´яни Савки й музикантів Юрія Романіва (клавіші) та Сергія Гуріна (акустична гітара). Це дійство, базоване на віршах і музиці в жанрі блюзу і босанови, про почуття і стосунки, про наше невміння говорити, про крихкість наших почуттів. Авторка віршів та музики -  Мар´яна Савка, аранжування належить Юрію та Сергію. Відеоілюстрації для проекту підготував оператор Ігор Лещук.

«Одного разу… Так починається кожна історія, про яку нам би хотілося розповісти, - зауважує Мар´яна. - Так розпочинається історія нашого музичного гурту – тріо «Мар’яничі». Одного разу ми зустрілися – я, піаніст Юрко Романів та гітарист Сергій Гурін. Почали писатися пісні – мелодії, тексти. Записувала їх на диктофон, скидала хлопцям. На репетиціях вони творили аранжування, я а співала. Так з’явилося 8 пісень, які врешті стали основою для сценарію дійства, що має назву «Одного разу». Окрім цих пісень, тут ще чимало віршів і музики, яку хлопці творили спеціально для віршів. Отож цей проект – всуціль авторський, оригінальний, без каверів та запозичень».коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери