Re: цензії
- 11.12.2025|Ольга Мхитарян, кандидат педагогічних наукПривабливо, цікаво, пізнавально
- 08.12.2025|Василь КузанКрик відчаю
- 02.12.2025|Василь КузанНі краплі лукавства
- 27.11.2025|Василь КузанNobilis sapientia
- 27.11.2025|Віталій ОгієнкоРозсекречені архіви
- 24.11.2025|Наталія Богданець-Білоскаленко, доктор педагогічних наук, професор«Казки навиворіт»: Майстерне переосмислення народної мудрості для сучасної дитини
- 23.11.2025|Ігор ЗіньчукСвітло, як стиль життя
- 21.11.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наукСвітлотіні свободи
- 18.11.2025|Ігор ЧорнийУ мерехтінні зірки Алатир
- 17.11.2025|Ігор ЗіньчукТемні закутки минулого
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
Лада Лузіна та Ірина Потаніна провели авторський «Суботник» (ФОТО)
21 травня в книжковому магазині «Читайка» відбувся авторський «Суботник» Лади Лузіної та Ірини Потаніної.
Письменниці читали уривки зі своїх останніх книг, відповідали на питання, і радували відвідувачів своїм простим і оптимістичним ставленням до життя.
Лада Лузіна прочитала уривок із книги «Київські відьми. Нікола Мокрий». А «Відьма-недоучка» і «Дівчата на стежці війни», які презентувала Ірина Потаніна, зацікавила веселим настроєм і дотепністю.


Ірина Потаніна і Лада Лузіна


Письменниці оголосили конкурс на краще питання від читачів. Призами стали спеціально підготовлені чарівні кристали від Ірини Потаніної. Читачів цікавило все: як відбувається процес написання текстів, що читають письменниці, поради для початківців авторів, плани на майбутнє ...
Лада Лузіна та Ірина Потаніна відповідали на питання чесно і з гумором. З´ясувалося, що для творчого настрію Ладі Лузіної необхідний фон, а саме серіали «Усі жінки відьми» або «Надприродне». А Ірина Потаніна практично не спить ночами під час написання книг!
Лада Лузіна розповіла про свої нові книги. Вперше з´явився справжній «книжковий серіал», заснований на книгах про київських відьом. Першими «серіями» стали «Принцеса Мрія» і «Нікола Мокрий», через тиждень вийдуть ще дві - «Ангел безодні» і «Кам´яна гостя», а восени і довгоочікуваний «Рецепт Майстра».
Інформація і фото: «Читайка»
Додаткові матеріали
- Ірина Славінська презентувала у «Читай-городі» книжку «33 герої укрліт» (ФОТО)
- Лада Лузіна: «Звичайні люди знають лише одного сучасного українського письменника – Леся Подерев´янського»
- «Суботник» Лади Лузіної у «Читайці». Фото
- Лада Лузіна. «Київські відьми. Нікола Мокрий»
- Лада Лузіна. «Мой труп»
- Лада Лузіна. Принцеса Греза
- Лузіна Лада
Коментарі
Останні події
- 11.12.2025|20:26Книга року ВВС 2025 оголосила переможців
- 09.12.2025|14:38Премія імені Юрія Шевельова 2025: Оголошено імена фіналістів та володарки Спецвідзнаки Капітули
- 02.12.2025|10:33Поетичний вечір у Києві: «Цієї ночі сніг упав» і теплі зимові вірші
- 27.11.2025|14:32«Хто навчив тебе так брехати?»: у Луцьку презентують дві книжки про гнів, травму й силу історій
- 24.11.2025|14:50Коли архітектура, дизайн і книги говорять однією мовою: вечір «Мода шаблонів» у TSUM Loft
- 17.11.2025|15:32«Основи» готують до друку «Бард і його світ: як Шекспір став Шекспіром» Стівена Ґрінблатта
- 17.11.2025|10:29Для тих, хто живе словом
- 17.11.2025|10:25У «Видавництві 21» вийшла друком збірка пʼєс сучасного класика Володимира Діброви
- 16.11.2025|10:55У Києві провели акцію «Порожні стільці» на підтримку незаконно ув’язнених, полонених та зниклих безвісти журналістів та митців
- 13.11.2025|11:20Фініш! Макс Кідрук завершив роботу над романом «Колапс»
