Головна\Події\Презентації

Події

19.05.2011|23:16|Буквоїд

Ірина Славінська презентувала у «Читай-городі» книжку «33 герої укрліт» (ФОТО)

19 травня у столичній книгарні «Читай-город» Ірина Славінська представила читачам книжку «33 герої укрліт», яку видало «Фоліо».

 

До книжки увійшло 33 інтерв´ю Ірини Славінської з відомими сучасними українськими письменниками. Побудовані вони за принципом абетки - від «А» до «Я».

Тижнем раніше презентація відбулася у книгарні «Є», на якій були присутні більшість героїв книжки - Андрій Кокотюха, Лариса Денисенко, Юрко Позаяк, Ірен Роздобудько, Світлана Поваляєва etc.

У «Читай-городі» були присутні троє героїв укрліт - Юрко Позаяк, Лада Лузіна та Анатолій Дністровий. Які вирішили поворожити на книжці. Принцип був простий: кожен називав номер сторінки та рядка. Як результат: Лузіна натрапила на слово «журналіст», Позаяк - на «жінки та алкоголь». Директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький «наворожив» «міністра». 

Ірина Славінська і Анатолій Дністровий

Олександр Красовицький

Юрко Позаяк

Ірина Славінська, Анатолій Дністровий і Лада ЛузінаДо слова, пан Красовицький вже заявив, що готовий перевидати книжку Ірини Славінської у разі, якщо вона розширить кількість героїв книжки.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери