Re: цензії
- 29.05.2026|Василь КузанБезгрішні тексти
- 25.05.2026|Дана ПінчевськаАнімізм як форма поезії, або Дещо про практичні дослідження магії
- 23.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськХитрості недостатньо
- 23.05.2026|Богдан Дячишин, ЛьвівБог любові – тут, на землі
- 10.05.2026|Ігор ПавлюкТиша, що звучить: книга життя Віктора Палинського
- 08.05.2026|Ігор ПавлюкТрава на мінному полі під крилом Жайворона
- 05.05.2026|Ігор ЧорнийСтороннім вхід заборонено
- 05.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛудження ліри
- 03.05.2026|Віктор ВербичПопри простір безперервної війни та пітьму безчасся
- 29.04.2026|БуквоїдПісля смерті. Як у повісті «Повернення» Максим Бутченко поєднав Маріуполь, чужі тіла і впертий пошук родини
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Названо лауреатів конкурсу «Золотий лелека»
20 січня у приміщенні інформаційної агенції «Укрінформ» відбулося засідання журі ІІ-го Всеукраїнського конкурсу на кращі твори для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку «Золотий лелека».
Голосування відбувалося двома етапами: відкрите обговорення членами журі текстів фіналістів і анонімне рейтингове голосування. Нагадуємо, що експертами конкурсу до фінальної боротьби було допущено 20 текстів з-понад тисячі творів, надісланих на конкурс.
Під час засідання було визначено лауреатів конкурсу у таких номінаціях:
«Молодший шкільний вік» «Середній шкільний вік» «Старший шкільний вік»
Рішенням журі у Номінації «Молодший шкільний вік»
Першу Премію присуджено Івану Андрусяку (псевдонім «Тато Йван») за повість «Хто боїться зайчиків?» (м. Київ).
Другу Премію у Номінації «Молодший шкільний вік» присуджено Наталії Зубрицькій («Олена Осінь») за збірку повістей «Королева дощу» (м. Львів).
Третю Премію присуджено Тетяні Бехтер («Бета Блажко») за повість «Цариця Землина» (Полтавська обл., смт. Велика Багачка).
У Номінації «Середній шкільний вік» лауреатами стали:
Надія Гуменюк (Перша Премія) (псевдонім «Д. Дужич») за повість «Таємниця Княжої гори» (м. Луцьк);
Оксана Лущевська, Валентина Вздульська, Ксенія Сахацька, Зоя Жук (Друга Премія) – (псевдо «Горщик-з-кутею») за збірку «Різдвяні повісті» (м. Київ).
Павло Кущ (псевдонім «Варфоломій Кнурець») за повість «Метеорит» (м. Донецьк).
У Номінації «Старший шкільний вік» лауреатами стали:
Олена Крижанівська (Перша Премія) (псевдо «Іліотропіон») за повість «Мідне свічадо» (м. Київ).
Лідія Міщенко (Друга Премія) – (псевдо «Маргарита Старжевська») за повість «Верес» (Чернігівська обл., м. Борзна)
Оксана Радушинська (Третя Премія) – (псевдо «Огняно Rado») за повість «Любавонька і чарівний амулет волхвів» (Хмельницька обл., м. Старокостянтинів).
Коментарі
Останні події
- 29.05.2026|07:54Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
- 29.05.2026|07:50«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
- 25.05.2026|17:00Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
- 23.05.2026|04:17Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
- 23.05.2026|04:11Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
- 21.05.2026|13:07В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- 21.05.2026|13:04«Межі причетності» та митці з 7 країн: фестиваль «Фронтера» оголосив фокусну тему
- 21.05.2026|13:01Ігор Павлюк видав у США книгу-сповідь про війну та людську душу
- 19.05.2026|17:27Оголошено програму XIV «Книжкового Арсеналу»: понад 240 подій та 150 учасників
- 19.05.2026|17:21Гарячий хіт BookTok українською: видавництво READBERRY анонсувало вихід спортроманів Беки Мак
