Re: цензії

21.01.2022|Сергій Ковалевський
Руді Мартін і його детектив Маттеус
21.01.2022|Надія Гаврилюк
Пташиним криком полечу
20.01.2022|Роксолана Жаркова, літературознавиця
Голосами з далеких доріг: французький роман про Україну
18.01.2022|Ніна Головченко
Пам‘яті Вікторії Рутковської
13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста
05.01.2022|Валентина Семеняк
У лабораторії матриці Слова Володимира Кравчука
Селфі з містом
Головна\Події\Конкурс

Події

21.01.2009|17:15|Буквоїд

Названо лауреатів конкурсу «Золотий лелека»

20 січня у приміщенні інформаційної агенції «Укрінформ» відбулося засідання журі ІІ-го Всеукраїнського конкурсу на кращі твори для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку «Золотий лелека».

Голосування відбувалося двома етапами: відкрите обговорення членами журі текстів фіналістів і анонімне рейтингове голосування. Нагадуємо, що експертами конкурсу до фінальної боротьби було допущено 20 текстів з-понад тисячі творів, надісланих на конкурс.

Під час засідання було визначено лауреатів конкурсу у таких номінаціях:

«Молодший шкільний вік» «Середній шкільний вік» «Старший шкільний вік»

Рішенням журі у Номінації «Молодший шкільний вік»

Першу Премію присуджено Івану Андрусяку (псевдонім «Тато Йван») за повість «Хто боїться зайчиків?» (м. Київ).
Другу Премію у Номінації «Молодший шкільний вік» присуджено Наталії Зубрицькій («Олена Осінь») за збірку повістей «Королева дощу» (м. Львів).
Третю Премію присуджено Тетяні Бехтер («Бета Блажко») за повість «Цариця Землина» (Полтавська обл., смт. Велика Багачка).

У Номінації «Середній шкільний вік» лауреатами стали:

Надія Гуменюк (Перша Премія) (псевдонім «Д. Дужич») за повість «Таємниця Княжої гори» (м. Луцьк);
Оксана Лущевська, Валентина Вздульська, Ксенія Сахацька, Зоя Жук (Друга Премія) – (псевдо «Горщик-з-кутею») за збірку «Різдвяні повісті» (м. Київ).
Павло Кущ (псевдонім «Варфоломій Кнурець») за повість «Метеорит» (м. Донецьк).

У Номінації «Старший шкільний вік» лауреатами стали:

Олена Крижанівська (Перша Премія) (псевдо «Іліотропіон») за повість «Мідне свічадо» (м. Київ).
Лідія Міщенко (Друга Премія) – (псевдо «Маргарита Старжевська») за повість «Верес» (Чернігівська обл., м. Борзна)
Оксана Радушинська (Третя Премія) – (псевдо «Огняно Rado») за повість «Любавонька і чарівний амулет волхвів» (Хмельницька обл., м. Старокостянтинів).



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери