
Re: цензії
- 08.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЗазирнути в задзеркалля
- 06.10.2025|Ігор ЗіньчукЦікаві історії звичайних слів
- 28.09.2025|Петро ГармасійПерестати боятися…
- 24.09.2025|Микола Дмитренко, письменник, доктор філології, професорПрихисток душі
- 24.09.2025|Михайло ЖайворонПатріотизм у розстрільному списку
- 14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. ДніпроЗа якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
- 03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро«Був на рідній землі…»
- 02.09.2025|Віктор ВербичКнига долі Федора Литвинюка: ціна вибору
- 01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. СумиОдухотворений мегавулкан мезозойської ери
- 25.08.2025|Ярослав ПоліщукШалений вертеп
Видавничі новинки
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
- Мар’яна Копачинська. «Княгиня Пітьми»Книги | Буквоїд
- "Моя погана дівчинка - це моя частина"Книги | Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
Події
Юрій Луценко завів сторінку на Facebook
Екс-міністр внутрішніх справ і колишній в’язень Менської виправної колонії Юрій Луценко створив офіційну сторінку у соціальній мережі Facebook.
В акаунті зазначено, що він - активіст в Опозиції.UA.
На відео, розміщеному на сторінці у Facebook, Юрій Луценко заявив, що його місія - повернути в Україну надію і разом з українцями написати нову візію української держави. «Другим своїм завданням я бачу зусилля по висунення єдиного кандидата від української опозиції на президентських виборах 2015 року. Я думаю, не помилюся, якщо скажу, що це - єдиний варіант перемоги опозиції над нинішнім режимом», - наголосив екс-міністр.
Нагадаємо, Юрій Луценко був звільнений з ув´язнення 7 квітня 2013 року відповідно до президентського указу про помилування. Прохання про помилування на імя Віктора Януковича підписала Уповноважена з прав людини Валерія Лутковська.
Додаткові матеріали
- Юрій Луценко. Мої книги, або Розумне обличчя – це ще не ознака розуму
- Юрій Луценко. Лист до учасників Форуму видавців
- Юрій Луценко про прочитане. Камерна робота. Ще 50
- Луценка у в’язниці рятували «Записки» Ліни Костенко
- Луценко радить читати книжки і відмовитись від шансону
- Валерій Калниш: Дітям раджу книги Вестлі Анне-Катаріни, підліткам –братів Стругацьких, дорослим - Памука
- Юрій Луценко: за рік у СІЗО я прочитав 110 книжок
- Юрій Луценко передав Юрію Винничуку свій респект
- Юрій Луценко читає у СІЗО книги Черчилля та про Наполеона
Коментарі
Останні події
- 11.10.2025|13:07Засновник Ukraїner Богдан Логвиненко мобілізувався до ЗСУ: "Не бути пліч-о-пліч - емоційно складніше"
- 11.10.2025|13:02Вероніка Чекалюк презентує у Відні унікальні "метафоричні карти" для спілкування за столом
- 09.10.2025|19:19Ласло Краснагоркаї — Нобелівський лауреат із літератури 2025 року
- 07.10.2025|17:37“Тисяча осяйних сонць”: бестселер про долі жінок в Афганістані вийшов українською
- 06.10.2025|15:47«Основи» готують до друку три романи Самюеля Бекета до 120-річчя автора
- 06.10.2025|15:34Стартував прийом заявок на Премію Читомо-2025 за видатні досягнення у книговиданні
- 03.10.2025|10:47В Ужгороді вийшла книжка відомого українського поета Олександра Олеся про Карпатську Україну
- 03.10.2025|10:44Кохання, війна і вибір між двома світами: Ірена Карпа представить свій новий роман у Луцьку
- 30.09.2025|19:02Український ПЕН оголосив 20 проєктів-переможців стипендійної програми
- 30.09.2025|18:58Вʼятрович на Форумі видавців презентує новинку «Генерал Кук. Біографія покоління УПА»