Re: цензії

22.04.2024|Ігор Чорний
Розтікаючись мислію по древу
08.04.2024|Ігор Чорний
Злодії VS Революціонери: хто кращий?
Леді й джентльмени, або «Лондонські хроніки» Місіс К
03.04.2024|Марта Мадій, літературознавиця
Фантасмагорія імперського пластиліну
28.03.2024|Ігор Чорний
Прощання не буде?
20.03.2024|Наталія Троша, кандидат філологічних наук
Світиться сонячним спектром душа…
У роздумах і відчуттях
20.03.2024|Валентина Галич, доктор філологічних наук, професор
Життєве кредо автора, яке заохочує до читання
20.03.2024|Віктор Вербич
Ніна Горик: «Ми всі тепер на полі битви»
18.03.2024|Ігор Зіньчук
Кумедні несподіванки на щодень
Головна\Події\Культура

Події

18.07.2010|09:06|Буквоїд

У Музеї Гончара відкриється виставка Григорія Гриня

22 липня о 16.00 в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» (Київ, вул. Івана Мазепи, 29) відбудеться відкриття персональної виставки заслуженого майстра народної творчості України, художника з народної вишивки та килимарства Григорія Петровича Гриня «...І вишите моє життя на ньому».

Виставка висвітлює творчий доробок відомого полтавського майстра  з селища Опішного, що на Полтавщині, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Заслуженого майстра народної творчості України -  Григорія Петровича Гриня.

Талановитий митець Григорій Гринь усе своє життя присвятив вивченню, збереженню та відродженню традиційної вишивки та килимарства Полтавщини. Понад 40 років пропрацював на художньо-виробничому об’єднанні «Полтавчанка», де розробляв ескізи художніх виробів, опираючись в своїй творчості на багатющий археологічний та етнографічний матеріал, який став для нього джерелом створення власних шедеврів. Виставка митця висвітлює унікальні зразки орнаментів вишивки Полтавщини з її неповторним колоритом і різноманітністю технік виконання.

Г.П. Гринь є учасником багатьох виставок як в Україні так і за її межами. Його твори зберігаються в Національному музеї Тараса Шевченка, Національному музеї народної архітектури і побуту України, Канівському музеї українського народного мистецтва та інших.

Гармонійним доповненням виставки стануть експонати з фондової колекції «Музею Івана Гончара» - давні полтавські рушники та сорочки.

Під час відкриття виставки відвідувачі матимуть унікальну можливість послухати автентичний спів вокального тріо Харківського театру народної музики України «Обереги» у складі заслужених артисток України: Вікторії Осипенко, Олени Шишкіної, Людмили Омельченко. Художній керівник – заслужений діяч мистецтв України композитор Юрій Алжнєв.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери