Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Події\Книжковий ринок

Події

17.02.2017|20:27|Буквоїд

5 повчальних дитячих книжок

Батькам завжди хочеться, щоб їхня дитина була най-най. Тому й дають їй у руки книгу замість планшета. Але, як і програми для гаджетів, книжки також бувають різні. Ідеально, коли разом із захоплюючою історією дитині обережно подається певна виховна чи повчальна інформація, яка буде корисною для неї.

До вашої уваги саме такі п’ять книжок – цікаві й водночас корисні. 

Джеймс Крюс. «Тім Талер, або Проданий сміх»

http://www.chytayka.com.ua/ua/tim-taler-abo-prodanij-smih.html

У цій повісті бідний хлопець Тім проміняв свій дзвінкий та щирий сміх на можливість бути багатим. Звичайно, він зрозумів свою помилку і намагається її виправити. Книга змушує дітей замислитись над тим, що є важливішим в житті: прості людські цінності чи гроші.

 

Бодо Шефер «Пес на імя Мані, або Абетка грошей»

http://www.chytayka.com.ua/ua/pes-na-imja-mani-abo-abetka-groshej.html

Дівчинка на ім’я Кіра рятує пораненого собаку. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Книга вчить дітей правильному ставленню до грошей таїх використанню.

 

Стівен та Люсі Гокінґ «Джордж і таємний ключ до Всесвіту»

 

http://www.chytayka.com.ua/ua/dzhordzh-i-taemnij-kljuch-do-vsesvitu.html

На щорічному Франкфуртському книжковому ярмарку ця книга отримала перемогу в конкурсі на найкращу обкладинку. Особливість цього видання в тому, що на обкладинці є спеціальні поля, які після стирання монеткою відкривають нові малюнки. Неймовірні таємниці Всесвіту автори книги розповідають легко та доступно. Книга розрахована на дітей, але дорослі з не меншим задоволенням читають її.

Виктория Шиманская, Глеб Шиманский «Монсики. Что такое эмоции и как с ними дружить. Важная книга для занятий с детьми»

http://www.chytayka.com.ua/ua/children-book/monsiki-chto-takoe-jemocii-i-kak-s-nimi-druzhit-vazhnaja-kniga-dlja-zanjatij-s-det-mi.html

Казка та психологічний тренінг водночас! Вікторія Шиманська - професійний психолог, фахівець з розвитку емоційного інтелекту дітей - розробила власну методику знайомства дітей з емоціями. Головні герої книги розкажуть малюкам, як перемагати страхи, бути акуратним, контролювати свою злість, переживати неприємності, бути уважним і посидючим.

Вільям Грілл «Антарктична експедиція Шеклтона. Надзвичайна крижана пригода»

http://www.chytayka.com.ua/ua/antarktichna-ekspedicija-shekltona-nadzvichajna-krizhana-prigoda.html

У 2014 році це видання було названо «Кращою ілюстрованою книжкою року» за версією The New York Times.  Це історія про героїчну подорож Ернста Шеклтона і його команди до Антарктиди. Героїчну, але невдалу. Із книжки читач дізнається про тривалу підготовку до подорожі, про корабель та все оснащення на ньому і навіть про собак, які вирушили в мандрівку разом із людьми. Шеклтон виявився вищим за егоїзм, за власні прагнення та мрії, він поставив збереження життя своєї команди понад усе.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери