Re: цензії
- 14.08.2026|Тетяна Безушко-ГрабНезламна Олена Пчілка: відгук на роман «Мармурова жінка»
- 08.08.2026|Юрій Горблянський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана ФранкаІсторична реконструкція націєтворчих змагань в ретроромані Юрка Вовка (Юрія Зилюка) «Передбачення Курта Зіберта»
- 06.08.2026|Віктор ПалинськийІноземець
- 04.08.2026|Тетяна Мороз, письменниця, книжкова оглядачка, бібліотекаркаСтрокате літо під однією обкладинкою
- 02.08.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун лікарка-психіатриня, психотерапевтка, письменницяПісля цієї книжки хочеться подзвонити мамі
- 02.08.2026|Ігор ЧорнийІнтриги, шпаги і любов
- 31.07.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун, лікарка-психіатриня, PhD, психотерапевтка, письменницяЗакохатися в життя — означає повернутися до себе
- 29.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськБез миті немає вічности
- 26.07.2026|Ігор ЗіньчукУ полоні Чугайстра
- 22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Re:цензії
Сашко Ушкалов: «Добло і зло» - єдина книга Карпи, яку я зміг дочитати до кінця»
На бліц-запитання порталу «Буквоїд» «Що читати?» відповідає письменник Сашко Ушкалов.
- Які книги Ви читали останнім часом? Що сподобалося, а що ні?
- Взагалі, останнім часом намагаюся читати не так багато. Це пов’язано насамперед із тим, що я пишу нову книгу. Тобто час для читання є, але читаю все-одно мало, бо, так би мовити, боюся нахапатися впливів. Якщо ж говорити про ті речі, які я читав останнім часом, то це була книга Ірени Карпи «Добло і зло». Враження, загалом, позитивні, бодай уже тому, що це єдина книга Ірени, яку я зміг дочитати до кінця. Проковтнув на одному диханні книгу Віктора Пєлєвіна «Empire V». Вкотре перегорнув футуристський «Семафор у майбутнє», а також «Історію української літератури» Дмитра Чижевського.
- Що плануєте прочитати?
- Збираюся прочитати нову книгу все того ж Пєлєвіна «П5 (прощальные песни политических пигмеев пиндостана)», а також «Ефіопію» Сергія Жадана. Якщо лишиться час, спробую наново перечитати прозу Хемінгвея.
- Що б Ви рекомендували читачам прочитати?
- Якщо чесно, не люблю давати рекомендації в тих сферах, де йдеться про смаки, адже смаки, як відомо, бувають найрізноманітніші.
Додаткові матеріали
- Брати Капранови: «Рекомендуємо почитати «Баркароли» Антона Санченка»
- Ірен Роздобудько: Хочу прочитати «Сарабанда банда Сари» Лариси Денисенко
- Лариса Денисенко: «Я принципово не запам’ятовую книжки, котрі мені не сподобалися»
- Вахтанг Кіпіані: «Дисидентська література допомагає бути сильнішим»
- Леонід Фінкельштейн: «Раджу усім перечитати українську класику»
- Андрій Шевченко: «Для особистого розвитку раджу «7 навичок» Стівена Кові»
- Ушкалов Сашко
Коментарі
Останні події
- 14.08.2026|11:19Від вікторіанської класики до богинь Олімпу: які книжки видавництво READBERRY готує на осінь 2026 року
- 14.08.2026|11:16Розпочався конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2026 рік
- 13.08.2026|16:17Від полиці до читача: українська книга без кордонів
- 11.08.2026|08:03«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Красне письменство»
- 10.08.2026|20:33BestsellerFest у Львові: спалені ворогом книжки, довжелезні черги по автографи і пів мільйона для «Азову»
- 10.08.2026|20:30Yakaboo Publishing видає книжку «Привиди Бахмута: спогади снайпера» — особисту історію командира легендарного підрозділу
- 10.08.2026|07:59«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Софія»
- 09.08.2026|10:54Моринці готуються до Ше.Fest: музика, театр і сучасна українська культура на батьківщині Шевченка
- 09.08.2026|08:22«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Візитівка»
- 08.08.2026|08:49«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Обрії»
